Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

DIY AROMATYCZNA MIESZANKA BLASK

Podziel się:

✨✨✨BLASK✨✨✨

By lśnić od wewnątrz na zwnątrz trzeba podjąć decyzję. Podejmuję tą decyzję w sobie, gdy szczerze rozmaiwam sama ze sobą.

Szczerość ze sobą jest podstawą zmiany w pozytywnym kierunku. Obecnie chcę podnieść swoją witalność i odporność oraz poczuć, że wspieram (dietą, ćwiczeniami, pozytywnymi myślami i działaniem) moje ciało nie w 50%, 60% czy nawet 99% ale w 100%!

Gdy poczuję tą decyzję w sobie, opracowuję “strategię”, plan i jego realizacja.

Aby plan się ziścił dobrze był on: konkretny, do zmierzenia, spójny z tobą i tym co czujesz. I co najważniejsze do wykonania, czyli jesteś w stanie podjąć pierwszy krok już tu i tera, dokładnie tu gdzie jesteś.

Realizację naszych celów wspierają olejki eteryczne, najczystsze ekstrakty z roślin, ziół i kwiatów. Ich zapach sparwai,że szybciej wramy do siebei i czujemy sowje zmysły i ciało.

✨ Aromatyczna Mieszanka BLASK ✨

????✨ 3 krople olejku eterycznego z CZERWONEJ POMARAŃCZY
( poprawia nastrój i rewitalizuje)

????✨ 3 krople olejku z KADZIDŁA
(wprowadza więcej harmonii)

????✨ 2 krople olejku z LAWENDY (
koi i relaksuje)

????✨ 4 krople olejku YLANG YLANG
( działa ja naturalny afrodyzjak)

Mieszankę możesz użyć do dyfuzji, inhalacji, kąpieli.

Dodając 10 ml olejku bazowego ( np. ze słodkich migdałów) jako roll-on w formie NATURALNYCH i wegańskich PERFUM o pięknym aromacie, głębokim i kwiatowym.

Ostatnie wpisy
newsletter

Zapisz się na newsletter i odbierz bezpłatny fragment książki

Sklep online

Zobacz naturalne olejki eteryczne Kasia R.A.W. i wybierz swoje ulubione

Przeczytaj więcej

naturalna ochrona przed komarami - spray na komary DIY

Naturalna ochrona przed komarami

Sezon letni w pełni. Jeśli chcemy cieszyć się ciepłymi, letnimi wieczorami, z pewnością potrzebujemy czegoś, co będzie skutecznie trzymało małych krwiopijców z dala od nas.

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na produkty!

Sprawdź, ile masz już punktów i jakie produkty możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie lub dołącz do programu lojalnościowego. Każde wydane 4 zł w sklepie kasiaraw.pl to 1 punkt na Twoim koncie!