Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

O mnie

poznaj filozofię kasia r.a.w.

Doświadcz mocy natury i odkryj nowy stan umysłu

witaj w świecie bio-aromaterapii™
i Jogi

Czy wiesz, że zapach należy do naszych najbardziej pierwotnych zmysłów i wpływa na stan naszego umysłu, sprawność fizyczną, a nawet odruchowe reakcje ciała?

Kasia R.A.W. wykorzystuje moc naturalnych zapachów, oferując nowe, współczesne spojrzenie na aromaterapię. Najwyższej jakości olejki eteryczne będą wspierać Cię w drodze do dobrostanu, przywracać równowagę, rozpalać zmysły i stymulować zdrowie.

Mam nadzieję  się częścią Twojej codzienności. Przez zapach bliżej siebie.

BIO-AROMATERAPIA i JOGA

Miłość, inspiracja, życiowa pasja
Jak to wszystko się zaczęło?

Słoneczne popołudnie na bajecznej wyspie Bali. Zajęcia jogi. Rajski spokój, delikatne powiewy wiatru na skroniach i miarowy szum wody, kołyszący w błogim rytmie uspokojone myśli. Pośpiech nie istnieje, ciało i dusza są wyraźnie zadowoloną jednością, dzień zdaje się nie mieć końca, a życie wreszcie dzieje się tu i teraz – nic nie umyka, nic nie przecieka przez palce codziennej nieuważności.

To właśnie tutaj, na indonezyjskiej Wyspie Bogów rozpoczyna się wspaniała przygoda Kasia R.A.W. – marki, która tworzy autorskie kompozycje olejków eterycznych, by wzbogacać Twoją codzienność o niezwykłą energię płynącą z esencjonalnych zapachów świata i natury.

Oczarowana codziennymi ceremoniami balijskich gospodarzy, chłonęłam niepowtarzalną wiedzę i aurę, niemożliwą do skosztowania w żadnym innym zakątku świata. Spędziłam tu dwa fascynujące lata, pracując jako instruktorka jogi w luksusowym ośrodku Como Shambhala Estate w Ubud.

Ta podróż trwała wiele lat i ukształtowała mnie jako świadomą, profesjonalną joginkę, pisarkę, bizneswomen, czujną obserwatorkę człowieka, odważną kreatorkę wyjątkowych kompozycji olejków eterycznych, kobietę z krwi i kości. Twoją przewodniczkę po niezwykłych obszarach mindfullness i aromaterapii, przyjaciółkę i dobrą duszę, która wlewa w ludzkie serca błysk, energię, siłę witalną, spokój, poczucie piękna, szczęście i ciepłe myśli.

Po latach poszukiwań i rozwijającej się we mnie miłości do aromaterapii, nawiązałam współpracę z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych w Unii Europejskiej i Azji, dzięki czemu materiał roślinny do produkcji olejków Kasia R.A.W. pochodzi wyłącznie z upraw zachowujących naturalne zasoby i bioróżnorodność danego obszaru – bez stymulatorów wzrostu, pestycydów, czy antybiotyków.

Biorę z natury tylko to, co najdoskonalsze. A potem przekazuję to Tobie.

Wielka Brytania (2005-2010)

Studia na University of the Arts London • Prowadzenie zajęć jogi w londyńskim Church Hall • Intensywny rozwój pod okiem najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi na świecie, wśród których znaleźli się: Hamish Hendry, David Swenson, Basia Lipska

Bahamy (2007)

Wolontariat w formie karma jogi w Sivananda Centre • Mieszkanie w namiocie na plaży i zawiązanie niezwykłych przyjaźni. Aloha!

Kanada (2009)

Stypendium w Kanadzie i pół roku mieszkania w mroźnym i urzekającym Montrealu. To magiczne i artystyczne miasto nakreśliło wiele pozytywnych kierunków w moim życiu • Tutaj zaczęłam intensywną przygodę z ashtanga jogą, w którą wtajemniczał mnie Mark Darby

Indie, Goa (2011)

Prowadzenie zajęć jogi w Yub Yum Resort na Goa • Ten 6-miesięczny wyjazd zamienił się w pięć kolejnych lat w Azji!

Chiny, Szanghaj (2012-2013)

Nauczanie w największej i najstarszej szkole jogi w Szanghaju: Karma Life Yoga • Intensywna nauka pod okiem Roba Lucasa w Red Door Yoga • To tutaj spełniło się moje cicho wypowiedziane marzenie: „żeby całe moje życie było wypełnione jogą”

Australia (2016)

Pierwsze, wyjątkowe zajęcia jogi z użyciem olejków eterycznych • Niesamowite doznanie głębokiego relaksu, jakiego nie doświadczyłam przez ponad 10 lat obcowania z jogą • Decyzja o wprowadzeniu olejków na moich zajęciach na Bali – lawina pozytywnych, pełnych szczerych uśmiechów reakcji!

Dlaczego Kasia R.A.W.?
Serce marki to jej wartości

R
REAL

Olejki eteryczne, jak i wszystkie autorskie mieszanki, są w 100% naturalne – nie znajdziesz tu żadnych syntetyków. Czyste esencje najcenniejszych roślin i wysokiej jakości surowce botaniczne z najlepszych destylarni całego świata – oto czym wypełniam każdą buteleczkę naturalnych perfum i kompozycji zapachowych, które trafiają w Twoje ręce (i wprost do Twojego serca! ♥)

AUTHENTIC

Prawda i autentyczne spojrzenie w głąb natury i drugiego człowieka – to absolutne fundamenty marki. Oprócz tego, że wszystkie wykorzystywane olejki posiadają certyfikat IFRA (The International Fragrance Association), to przede wszystkim są sprawdzone na własnej skórze przeze mnie – twórczynię marki Kasia R.A.W. Dostajesz tylko to co najszlachetniejsze, w co sama wierzę, co czuję, i czym chcę rozświetlić Twoją aurę.

A
W
WHOLE

Tylko postrzegając świat jako zintegrowaną całość, możemy żyć w zgodzie z jego naturalnym rytmem. Filozofia marki opiera się na wykorzystaniu pełni potencjału natury i życiu w zgodzie z nią – zawsze i wszędzie pamiętając, że jesteśmy integralną cząstką planety. Holistyczna dbałość o ciało, psychikę i sferę emocjonalną, a do tego podążanie za naturą w najczystszej jej postaci – oto klucz do wewnętrznej równowagi.