Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

JOGA i AROMATERAPIA

Wzbogać swoją praktykę jogi o zmysłowe zapachy certyfikowanych olejków eterycznych

Rozpoczynasz zajęcia joga dla początkujących? Praktykujesz jogę od lat? Chcesz nauczyć się prawidłowo relaksować umysł i ciało?

Joga jest systemem ćwiczeń, które harmonizują ciało i umysł poprzez zwiększanie możliwości swojego ciała oraz naukę oddechu. Wywodząca się z Indii wschodnia nauka uważności zaprowadzi Cię w świat błogiej ciszy umysłu i pozytywnych wibracji Twojej duszy. Joga krok po kroku – ćwiczenia fizyczne oraz skupienie na danej chwili dogłębnie odprężą Twój umysł, zniwelują poczucie lęku, cofną następstwa dewastacji całego organizmu spowodowane stresem i napięciem. Nauka oddechu pomoże Ci w zapanowaniu nad własnymi emocjami, ugasi wewnętrzne konflikty, poprawi koncentrację oraz maksymalnie Cię zrelaksuje.

joga aromaterapia kasia raw

Joga i aromaterapia

Dla efektywniejszej praktyki uważności wzbogać swoje codzienne spotkanie z jogą o wyciszające i dodające energii naturalne olejki eteryczne. Uwolnij całą negatywną energię i skup się w beztroskim stanie świadomości poprzez medytację i odprężenie z certyfikowanymi olejkami eterycznymi KASIA RAW. 

Najlepsze olejki eteryczne, wspierające Twoje spotkanie z jogą, pomogą Ci lepiej odczytać swoje emocje, uczucia i potrzeby. Odnajdź swoją drogę zrozumienia, poznaj czym jest joga i medytacja. Zobacz prawdziwe efekty, jakie dają olejki zapachowe zastosowane podczas porannej jogi lub wieczornym treningu świadomości.

Olejki eteryczne terapeutyczne to najwyższej klasy aromaty, które zaprowadzą miłą atmosferę w twojej przestrzeni do ćwiczeń jogi, wdrażając Cię w głęboki, ekstatyczny stan wyciszenia i ukojenia. Naturalne olejki eteryczne mogą stanowić niebanalne urozmaicenie zajęć w studio jogi i pomóc w koncentracji podczas nauki asan.

Wejdź w świat relaksującej jogi z olejkami eterycznymi z certyfikatem KASIA RAW i ciesz się swoim wewnętrznym rozwojem w przestrzeni bezpieczeństwa i komfortu.

JOGA ENERGETYZUJĄCA

Chcesz cieszyć się jasnością umysłu, siłą i trwałą motywacją? Otocz siebie pozytywną aurą i spraw, by joga ćwiczona w domu stała się jeszcze bardziej efektywna. Organiczne olejki eteryczne KASIA RAW pomogą poczuć Ci głębię i otworzą umysł na nową życiową energię. Pozwól sobie na wybuch ekspresji zapachów podczas ćwiczeń jogi ashtanga, dzięki czemu dogłębniej odczujesz uzdrawiającą moc oddechu. Poczuj, jak w powietrzu unosi się napełniający spokojem zapach i połącz wszystkie swoje ośrodki energetyczne. Wykorzystaj najlepsze olejki eteryczne podczas codziennego spotkania z jogą, które upiększone o zmysłowe i ożywcze zapachy stanie się niezwykłym doświadczeniem przepełnionym pozytywną energią.

Podkreśl charakter swoich ćwiczeń jogi i medytacji z naturalnymi olejkami eterycznymi, które dzięki swoim właściwościom pomogą Ci:

  • Pozbyć się napięcia blokującego przepływ energii przez ciało
  • Odświeżyć umysł i odblokować ośrodki energetyczne
  • Wyrazić swoje potrzeby, emocje i uczucia
  • Zharmonizować czakry, umysł i ciało, by poczuć silny przypływ motywacji

JOGA RELAKSUJĄCA

Szukasz najlepszego rozwiązania, aby pozbyć się stresu, obaw i lęku? Joga relaksacyjna połączona z aromaterapią olejkami eterycznymi KASIA RAW pozwoli Twoim negatywnym emocjom opuścić centrum; kojąc zmysły wspomoże Twoją praktykę uważności. Zanurz się w obfitości i szczęściu, poczuj radość dzięki błogim zapachom unoszącym się w Twojej przestrzeni do ćwiczenia jogi.

Naturalne olejki eteryczne mogą skutecznie pomóc Ci wyciszyć umysł po całym dniu pracy, zaprowadzając pogodną atmosferę relaksu. Regularna aktywność fizyczna, odprężająca joga i kojące zapachy w tle mogą stać się Twoim nowym sposobem na dogłębny odpoczynek.

Poczuj się lepiej i znajdź chwilę dla siebie, zadbaj o swoją równowagę psychofizyczną z certyfikowanymi olejkami eterycznymi, które w połączeniu z relaksacyjną jogą:

  • Odprężą, uspokoją i zrelaksują Twoje zmysły
  • Wyciszą umysł i zniwelują stres
  • Uspokoją natrętne myśli i pomogą rozwiązać wewnętrzne konflikty
  • Wprowadzą harmonię i pogodną atmosferę

Obejrzyj bezpłatny webinar

Dowiedz się jak w praktyce wykorzystać naturalne olejki eteryczne w praktyce jogi

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na produkty!

Sprawdź, ile masz już punktów i jakie produkty możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie lub dołącz do programu lojalnościowego. Każde wydane 4 zł w sklepie kasiaraw.pl to 1 punkt na Twoim koncie!