3 lutego, czwartek      |      godz. 19:00

Odkryj moc naturalnych afrodyzjaków

Naucz się świadomie rozbudzać sensualność, wzniecać wewnętrzne piękno i rozpalać duszę, wykorzystując naturalne olejki eteryczne o działaniu afrodyzyjnym.

Co masz zrobić, jeśli Twoje libido wciąż jest w dołku, a Twój partner nie rozbudza w Tobie dawnej pasji? Możesz wspomóc się naturalnymi afrodyzjakami w formie naturalnych olejków eterycznych.

Podczas webinaru poznasz:

.

Webinar poprowadzi

Kasia Stryczniewicz

Jestem twórczynią marki Kasia R.A.W., nauczycielką jogi z wieloletnim doświadczeniem i kreatorką kompozycji olejków eterycznych o najwyższej jakości.

Będę Twoją przewodniczką po niezwykłym, esencjonalnym świecie aromaterapii. Otulam zapachami, które wzniecają wewnętrzne piękno, budzą zachwyt i otwierają duszę. 

Moją pasją jest bio-aromaterapia – współczesne, nowe spojrzenie na tradycyjną aromaterapię. To sposób na maksymalizację działania olejków eterycznych w codzienności, która Ci towarzyszy. To część stylu życia, która w duchu eko wspiera funkcjonowanie naszej planety i pomaga zjednoczyć się z naturą. Moją misją jest wpuszczenie pozytywnych wibracji do każdego Twojego dnia, do każdej codziennej sytuacji, do Twoich myśli i uczuć.

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na produkty!

Sprawdź, ile masz już punktów i jakie produkty możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie lub dołącz do programu lojalnościowego. Każde wydane 4 zł w sklepie kasiaraw.pl to 1 punkt na Twoim koncie!