czakra balance splot słoneczny

Dostępność: dostępny
Cena: 41,00 zł 41.00
ilość szt.
Zyskujesz 41 pkt [?]
dodaj do przechowalni

Opis


Splot to także nasze centrum energii, słońce wewnątrz nas, które daje nam witalności i siły.

Pełne otwarcie to: radość, wdzięczność, szacunek, dostatek, pełnia, ciepło, przebaczenie, światłość, czystość

OLEJEK ETERYCZNY Z CYTRYNY: Wibracje tego olejku niosą w sobie bardzo wiele światła. Jego świeży, podobny do cytrynowego zapach wzmacnia naszą energię życiową. Daje zaufanie i obdarowuje pewnością siebie.

Formy yogi, działające głównie na trzecią czakrę

Karma-yoga: W karma-yodze dąży się do bezinteresownego działania, bez myślenia o osobistych profitach i wynikach działań. W ten sposób karma-yogin otwiera się na działanie boskiej woli i doprowadza do zgodności swojego działania z naturalnymi siłami ewolucji, które odzwierciedlają wolę Najwyższego w Stworzeniu.
Aby rozpocząć, przyjmij wygodną pozycję, najlepiej z wyprostowanym kręgosłupem. Zamknij oczy i zacznij oddychać głęboko przez nos, bez oddzielania wdechu i wydechu. Poczuj się zrelaksowany. Poświęć chwilę czasu na to by stać się świadomym swego ciała. Po kilku przenieś swoją świadomość do trzeciej czakry umiejscowionej dokładnie poniżej mostka i zacznij oddychać przez nią. Z każdym wdechem czuj jak energia splotu słonecznego rośnie. Kiedy energii przybywa, wizualzuj ją jako kulę złocistożółtej energii. Następnie poczuj jak twoja świadomość przemieszcza się w dół, aż znajdzie się w centrum kuli energii. Stań się kulą energii i poczuj jak promieniujesz w zewnętrzne otoczenie. Gdy już się to stanie, zwróć uwagę na to jakie jest twoje fizyczne, emocjonalne i mentalne samopoczucie.
Poczujesz jak stajesz się wodnisty i płynny. Poczujesz ogromną empatię. To sprawi, że przepełni cię współczucie dla bólu i cierpienia innych, tak jakbyś sam je odczuwał. Poddaj się tym uczuciom i pozwól im ciebie przeniknąć.
Po około dziesięciu minutach lub kiedy poczujesz się usatysfakcjonowany, weź głęboki oddech przez nos i pozwól oddechowi wrócić do normalnego rytmu, uwolnij kulę energii i obrazy związane z trzecią czakrą. Wtedy niech twój umysł wróci do pokoju. Zrelaksuj się.

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl