Newsy od Kasi Raw
Bądż na bierząco z aromatycznymi nowościami, promocjami i wydarzeniami?
TRANSLATE
 
Produkt dnia
ROZMARYN
ROZMARYN
68,70 zł
szt.
SŁODKA POMARAŃCZA
SŁODKA POMARAŃCZA
67,00 zł
szt.
LAWENDA
LAWENDA
68,90 zł
szt.
ENERGIA Kompozycja dla kobiet
ENERGIA Kompozycja dla kobiet
67,00 zł
szt.
INDYWIDUALNY KURS AROMATERAPII
INDYWIDUALNY KURS AROMATERAPII
550,00 zł
szt.
RADOŚĆ
RADOŚĆ
68,90 zł
szt.
MOC
MOC
88,90 zł
szt.
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ
84,80 zł
szt.
PROGRAM RÓWNOWAGI HORMONALNEJ
PROGRAM RÓWNOWAGI HORMONALNEJ
99,00 zł
szt.
ORGANIZER NA OLJEKI ETERYCZNE
ORGANIZER NA OLJEKI ETERYCZNE
58,90 zł
szt.
BYE BYE OCZEKIWANIA 0
BYE BYE OCZEKIWANIA
Chcesz poprawić swoje życie? Odpuść sobie i porzuć swoje oczekiwania. 
Łatwo jest oczekiwać i jeszcze łatwiej by oczekiwania zawładnęły naszym życiem. Oczekiwania utrzymują nas w niezadowoleniu i oddzielają od naszej prawdy -wewnętrznego głosu. Ale odrobina świadomości i chęć zmiany, może mieć ogromne znaczenie. Problem zaczyna się, ponieważ używamy etykiet, aby zdefiniować ludzi w naszym życiu, takich jak „przyjaciel”, „szef”, „matka”, „ojciec”, „mąż”, „siostra”, „córka”, „ciotka” ... Następnie podświadomie (lub świadomie) dołączamy listę kryteriów do etykiety tego, czego oczekujemy od tej osoby (etykiety i oczekiwania idą w parze). Co w rezultacie powoduje mnóstwo niepokoju i złego samopoczucia. Może to brzmi znajomo? Jesteś moją córką, więc powinieneś to dla mnie zrobić i mnie słuchać. Jesteś moim mężem, więc powinieneś traktować mnie w określony sposób i codziennie traktować mnie jak królową. Jesteś moją matką, więc powinieneś znosić każde moje zachowanie. Jesteś moim przyjacielem, więc powinieneś działać tak, jak sądzę, że przyjaciel powinien postępować, być dostępnym na każdy mój telefon. Jesteś moim szefem więc powinieneś mnie szanować.

Umieściliśmy Siebie i innych w pudełku i przyczepiłyśmy etykietę, więc wydaje się, że jest „w porządku” mieć oczekiwania.

Ale pozwól, że ci powiem, słodko-gorzką prawdę... tak nie jest!

Wyobraźmy sobie przez chwilę, że nie ma etykiet i wszyscy jesteśmy równi. Jesteśmy kroplami tego samego pięknego i WIELKIEGO oceanu. Jak byś wtedy traktowała tych ludzi i Siebie?

Założę się, że wtedy traktujesz Siebie i bliskich jak cenne złoto. Szanujesz ich, kochasz i wspierasz. Trzymasz ich blisko, ponieważ możesz zobaczyć wspaniałość tego, czym naprawdę są.

Co jest najlepsze, ten scenariusz nie jest daleką fantazją - to nasza rzeczywistość. W ten sposób możemy patrzeć na otaczający nas świat każdego dnia. To wybór (jak wszystko) i co najważniejsze, to Twój wybór.

Zapamietaj to. Oczekiwania to sabotaż Twoich relacji i prawdziwej radości płynącej z ekspresji Siebie.

Pożegnanie i odpuszczenie oczekiwań jest sztuką i - jak wszystko inne - należy ćwiczyć codziennie. Zauważ, kiedy zaczynasz umieszczać oczekiwania wobec Siebie lub innych. Złap je i wybierz inaczej.

Aby wzmocnić ten proces posłuchaj mojej medytacji i zrób ćwiczenie. Wydrukuj listę oczekiwań, którą dla Ciebie przygotowałam, wypełnij i ciesz się lekkością bycia.

Puszczając wszystkie Swoje oczekiwania, zwalniasz presję i odczuwasz błogi relaks i przestrzeń.

Powiedz to. Głośno. Raz po raz. I poczuj to z każdym włóknem swojej istoty.

Osobiście powtarzam to ćwiczenie, kiedy czuję,że oczekiwania wyjmują mi się z pod kontroli i zaczynają złowieszczy taniec. Najważniejsza jest świadomość wyboru, który poprawi Twoje życie.

Jak zawsze dziękuję bardzo za wasze komentarze jak wam poszło ćwiczenie i czy poniedziałkowa medytacja-motywacja zainspirowała was.

Uściski,ćwiczenie- PDF dla Ciebie.


VIdeo: medytacja-motywacja

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl