darmowe super PLAKATY
Zapisz się na mój newsletter i otrzymaj PLAKATY o olejkach eterycznych, ich zastosowaniu i działaniu. Przypnij je na lodówce lub w widocznym dla Siebie miejscu. Warto :-)
Produkt dnia
CYTRYNA
CYTRYNA
49,90 zł
szt.
LAWENDA
LAWENDA
49,90 zł
szt.
KSIĄŻKA KASIA RAW
KSIĄŻKA KASIA RAW
29,90 zł
szt.
KURS AROMATERAPII
KURS AROMATERAPII
440,00 zł
szt.
DBAM O SIEBIE: dyfuzor + olejek z kolekcji czakry
DBAM O SIEBIE: dyfuzor + olejek z kolekcji czakry
290,00 zł 269,00 zł
szt.
Olejek nardowy do pielęgnacji
Olejek nardowy do pielęgnacji
79,90 zł
szt.
RADOŚĆ
RADOŚĆ
79,00 zł 69,90 zł
szt.
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ
79,90 zł 79,90 zł
szt.
EMOCJE to odzwierciedlenie naszej RÓWNOWAGI HORMONALNEJ. 0
EMOCJE to odzwierciedlenie naszej RÓWNOWAGI HORMONALNEJ.

Emocje, są to nasz odpowiedzi na przeróżne bodźce ze świata zewnętrznego.

Jesteśmy ludźmi, dlatego też odczuwamy i nie uciekniemy od emocji. One nam zawsze towarzyszą, wpływając na nasze zdrowie oraz poczucie SZCZĘŚCIĄ oraz wewnętrznej harmonii.

Emocje często wpływają na naszą motywację, a tym samym to co robimy i jak myślimy.

Nasz odpowiedzi na emocje  mogą mieć pozytywny, bądź negatywny wpływ na  JAKOŚĆ naszego życia.

jesteśmy różni i inaczej reagujemy, radzimy sobie z emocjami, które pojawiają się w nas. Ważne abyś wiedział/a, że masz wpływ oraz WYBÓR na to co zrobisz ze swoimi emocjami. Czy je zostawisz same sobie, niech przechodzą przez Ciebie jak burza, czy też je zaadresujesz i podejmiesz aktywne działanie w celu zharmonizowania oraz wyciszenia swoich emocji. Mimo wszystko emocje są wpisane w część naszego człowieczeństwa i doświadczenia życia na różnych poziomach

Nauka a emocje

Przez dekady specjaliści przyglądali się ludzkim emocjom, badając ich niezwykłą moc jaką mają nad naszym życiem i jak ogromną rolę odgrywają w naszych zrachowaniach.. I co z tych badań? Badacze zgodni są co do jednego, że emocje są skomplikowanymi mechanizmami, które uruchamiają przeróżne wydarzenia, słowa i czynniki zewnętrzne.  Do czynników zewnętrznych należy nie tylko środowisko, ale i ludzie, zachowania i to czym się zajmujemy.  Twój mózg rozpoznaje czynniki i determinuje jakie emocje się w Tobie pojawią, co doświadczysz. 

Emocje to odpowiedź na to co się dzieje wokół i są bardzo INDYWIDUALNE, ze względu na nasze unikalne osobowości i życiowe doświadczenia. Ten sam czynnik zewnętrzny, może być zinterpretowany zupełnie inaczej przez dwie różne osób, tym samym wytwarzając inne emocje i samopoczucie.

Emocje są jak wachlarz, mają przeróżny wydźwięk, ale generalnie można je podzielić na dwie główne grupy: pozytywne i negatywne. Pozytywne emocje, wpływają korzystnie na nasz stan zdrowia oraz poziom energii, zaś negatywne emocje wpływają niekorzystnie na nasze zdrowie, samopoczucie często dając przykry wydźwięk w ciele np. Ból głowy, problemy z zasypianiem, nerwowość i nadpobudliwość.

NEGATYWNE EMOCJE

AROMATERAPIA pomaga w pracy z negatywnymi emocjami.

Jesteśmy różni,. Ja, tyt., on, ona, każdy  odbiera świat na swój sposób i bardzo ważne aby przy pracy ze swoimi emocjami kierować się swoimi preferencjami.  Np., dla niektórych ruch jest idealny by „pozbyć się” negatywnych emocji, a dla innej osoby medytacja i wyciszenie pozwala na zmianę stanu emocjonalnego. Czasem połączenie różnych wariantów daje najlepsze efekty.

 

KLIKNJI

 

Znajdź metodę, która Tobie odpowiada i współgra z twoją osobowością.

Również w olejkach eterycznych kieruj się sowimi odczuciami i preferencjami zapachowymi oraz odczuciami. 

TWOJE CIAŁO JEST TWOIM KOMPASEM.

 

 

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl