darmowe super PLAKATY
Zapisz się na mój newsletter i otrzymaj PLAKATY o olejkach eterycznych, ich zastosowaniu i działaniu. Przypnij je na lodówce lub w widocznym dla Siebie miejscu. Warto :-)
Produkt dnia
CYTRYNA
CYTRYNA
49,90 zł
szt.
LAWENDA
LAWENDA
49,90 zł
szt.
KSIĄŻKA KASIA RAW
KSIĄŻKA KASIA RAW
29,90 zł
szt.
KURS AROMATERAPII
KURS AROMATERAPII
440,00 zł
szt.
DBAM O SIEBIE: dyfuzor + olejek z kolekcji czakry
DBAM O SIEBIE: dyfuzor + olejek z kolekcji czakry
290,00 zł 269,00 zł
szt.
Olejek nardowy do pielęgnacji
Olejek nardowy do pielęgnacji
79,90 zł
szt.
RADOŚĆ
RADOŚĆ
79,00 zł 69,90 zł
szt.
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ
79,90 zł 79,90 zł
szt.
Równowaga hormonalna dzięki jodze i olejkom eterycznym 0
Równowaga hormonalna dzięki jodze i olejkom eterycznym
Joga hormonalna w moim wydaniu, łączy znane od tysiącleci ćwiczenia asan-pozycji jogi oraz moc olejków eterycznych.
 
Regularne ćwiczenie jogi hormonalnej polega na masażu wewnętrznych organów za pomocą specjalnych pozycji jogi, technik oddechowych oraz skierowaniu indywidualnej energii mentalnej do organów odpowiedzialnych za produkowanie hormonów takich jak jajniki, przysadka, nadnercza i tarczyca. Pozwala to uregulować wytwarzanie hormonów żeńskich wznowić lub zintensyfikować wytwarzanie hormonów, utrzymać dobry stan zdrowia, poprawić kondycję i uśmierzyć wiele przykrych dolegliwości.

Do aromaterapii wykorzystywane są naturalne olejki eteryczne pozyskiwane z roślin.
Olejki te są wieloskładnikowymi mieszankami związków chemicznych biologicznie czynnych, które oddziaływają na organizm i psychikę. Olejki eteryczne stymulują zakończenia nerwowe w nosie. Nerwy przesyłają te impulsy do naszego mózgu a tym samym do całego naszego ciała. Nauka potwierdza, że zastosowanie olejków eterycznych wpływa na emocje i nasze samopoczucie. Np. Olejki eteryczny z lawendy relaksuje, rozluźnia ciało i ułatwia zasypianie. Olejek eteryczny z bergamot poprawia nastrój.
Olejki eteryczne w swym działaniu leczniczym przypominają zioła, działają silnie, a zarazem subtelnie, nie ma tutaj też stricte zaleconego dawkowania.

Zajęcia nakierowane są  na rezultat i poprawę stanu zdrowia oraz samopoczucia. Dzięki unikalnemu połączeniu ćwiczeń, zarówno na zajęciach stacjonarnych, jak i w domu, oraz aromaterapii w formie olejków eterycznych daje szybsze i trwalsze efekty.

Bardzo ważne jest monitorowanie zmian zachodzących w swoim ciele, umyśle, nastroju. 

FAZA 1. Chęć zmiany, intencja dbania o Siebie.

FAZA 2. Regularne ćwiczenie asan-pozycji jogi, które w szczególności oddziaływaniu na gruczoły tarczycę, jajniki, przysadkę i nadnercza

FAZA 3. Wprowadzenie olejków eterycznych i ich aplikacja zarówno podczas zajęć jogi (na nadgarstek i rozpylane w pomieszczeniu) oraz w domu np. przy problemach ze snem kilka kropel na poduszkę.

FAZA 4. Relaksacja. Użycie produktów cyfrowych, relaksacyjne audiobooki, które klient może w swoim zakresie i dogodnym dla niego czasie posłuchać. (Rozluźnienie ciała oraz sen w regulacji gospodarki hormonalnej jest bardzo ważnym czynnikiem)

Kolejnym czynnikiem sukcesu , jest fakt, iż dana osoba jest członkiem grupy co eliminuje poczucie separacji i myślenia „ ten problem dotyka tylko mnie”.
Grupa motywuje do dalszej, systematycznej pracy i kontynuacji aktywnego dbania o swój stan zdrowia.

Jako jedyna w kraju oferuję kurs nauczycielski aromaterapii w jodze i relaksacji, który łączy znane od tysiącleci ćwiczenia asan-pozycji jogi oraz olejków eterycznych.

Wykorzystuję technikę jogi hormonalnej, który jest rodzajem jogi, która wpływa terapeutycznie na kobiecy organizm. Joga hormonalna stanowi zbiór asan, które regulują gospodarkę hormonalną. w czasie zajęć synergicznie łączę jogę hormonalną z olejkami eterycznymi, co daje szybsze i trwalsze efekty w problemach zaburzeń hormonalnych. Kurs jest wzbogacony o ćwiczenia oddechowe oraz praktykę relaksacji .

 

Takie rozwiązanie pozwala na szybsze i skuteczniejsze rozluźnienie człowieka, ciała i umysłu. Zajęcia jogi i olejki eteryczne są odpowiedzią na stres i problemy współczesnej kobiety. Nadmierny stres i wiążące się z tym problemy hormonalne, zaburzenie pracy gruczołów hormonalnych.

Specjalna Sekwencja Asan na RÓWNOWGĘ HORMONALNĄ (wkrótce opublikuję specjalne video :-))
 
Pozycje jogi-asany, poprawiają krążenie, uspokajają nerwy, tonizują mięśnie, gruczoły m. in. gruczoł tarczycy, masują narządy wewnętrzne. Masarz wewnętrznych organów, stymulowanie gruczołów dzięki pozycjom jogi, wpływają w sposób terapeutyczny na nasz kobiecy organizm i produkcję żeńskich hormonów. Kasia w zajęciach kładzie szczególną uwagę na sprawność kręgosłupa wpływając tym samym na centralny układ nerwowy, wzmacniają całe ciało, zwiększają jego odporność, dodatkowo wzmacniają mięśnie posturalnie i pomagają w bolach kręgosłupa, tak częstego przy siedzącym trybie pracy.
 
Właściwa relaksacja wycisza i odnawia cały sysytem nerwowoy. Wielu z nas zapomniało, że relaks jest naturalnym sposobem  na regenerację jest właśnie świadomy relaks.
 
Życzę wam dużo zdrowia i radości z praktyki, z pokonywania własnych barier i lęków. NAMASTE. 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl