Newsy od Kasi Raw
Bądż na bierząco z aromatycznymi nowościami, promocjami i wydarzeniami?
TRANSLATE
 
Produkt dnia
ROZMARYN
ROZMARYN
68,70 zł
szt.
SŁODKA POMARAŃCZA
SŁODKA POMARAŃCZA
67,00 zł
szt.
LAWENDA
LAWENDA
68,90 zł
szt.
ENERGIA Kompozycja dla kobiet
ENERGIA Kompozycja dla kobiet
67,00 zł
szt.
INDYWIDUALNY KURS AROMATERAPII
INDYWIDUALNY KURS AROMATERAPII
550,00 zł
szt.
RADOŚĆ
RADOŚĆ
68,90 zł
szt.
MOC
MOC
88,90 zł
szt.
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ
84,80 zł
szt.
PROGRAM RÓWNOWAGI HORMONALNEJ
PROGRAM RÓWNOWAGI HORMONALNEJ
99,00 zł
szt.
ORGANIZER NA OLJEKI ETERYCZNE
ORGANIZER NA OLJEKI ETERYCZNE
58,90 zł
szt.
Wegański etos Kasi RAw 0
Wegański etos Kasi RAw

'Zdecydowałam, że samodzielnie stworzę markę, która będzie od podstaw sprawdzona, pewna, wegańska i promująca świat bez przemoc. Za to z MOCĄ świadomego wyboru, który jest w 100% naturalny, 0% chemii,  dba o planetę, jak i naszych najmniejszych przyjaciół. "

 

Wywiad z Kasią Stryczniewicz, twórczynią marki KASIA RAW

 

Co zainspirowało Cię do stworzenia własnej linii olejków eterycznych? 

 Po latach pobytu w Azji gdzie uczyłam jogę i zwiedzałam świat, byłam głodna nowych doświadczeń, podróży, główną siłą napędową było ODKRYWANIE i przygoda.

Studiowałam w Anglii, grafikę-graphic and media design na Universities of Arts London, co otworzyło przede mną bramę wyjazdów. W czasie studiów pracowałam w kateringu, ale obraz niesamowitego marnowania jedzenia powodował wewnętrzny zgrzyt, więc zdecydowałam się na uczenie jogi part-time, będąc w Londynie śmiało mogłam poszerzać horyzonty i szkolić u najlepszych „joginów” Europy. Zrobienie TTC –kursu nauczycielskiego jogi w Ashramie w Austrii było najlepszą decyzją mojego życia.

Po studiach wyjechałam do Indii, co miało być 6 miesięcznym wyjazdem zamieniło się w 5 lat niesamowitej przygody. Ostatnie dwa lata spędziłam na pięknej wyspie BALI I to tam odkryłam niesamowity świat olejków eterycznych. Temat przejawiał się już wcześniej, podczas pobytu w Australii poszłam na jogę i jedna z nauczycielek przy relaksacji użyła olejków eterycznych…odpłynęłam. Gdy mieszkałam na Bali i przyjaciele jogini przedstawili mi niesamowite olejki, zaczęliśmy je używać w medytacji, zrobiliśmy kilka warsztatów z olejków w praktyce jogi oraz w kuchni, raw food jest bardzo popularne na Bali,  a użycie olejków eterycznych w koktajlach czy deserach nie odbiega od normy.

Gdy wróciłam do Polski, zaczęłam uczyć jogi korzystając z “resztek” olejków nabytych w Azji.  Ale one się skończyły, a ludzie na zajęciach pytali o olejki, że chcą kupić, że czują się po nich świetnie. Zaczęłam szukać, po krakowskich drogeriach, aptekach, zdrowych sklepikach, on-line…i niestety, albo i stety, nie znalazłam żadnego olejku czy marki, która by mi odpowiadała. Wtedy podjęłam decyzję, że jak nie ma,  to trzeba zakasać rękawy i stworzyć coś samemu. Jestem z tych co niemożliwemu mówią, DA SIĘ!

 

Co oznacza RAW?

RAW odzwierciedla w jednym słowie filozofię wszystkiego co robię. 

R-real, prawdziwe i naturalne.

A-authentic-autentyczne piękno, które jest w każdym z nas. 

W-WHOLE, całe, cała natura, WOMEN,  mówię głosem kobiety do zdecydowanych kobiet, które wybierają to co najlepsze i etyczne, zgodne z ich przekonaniami, WILD, nasza natura jest dzika i niezwykła, zawsze warta odkrywania. 

Wszystko co znajdziesz u mnie na stronce www.kasiaraw.pl jest pozbawiony składników pochodzenia zwierzęcego

Sam produkt, jak i jego składniki nie są testowane na zwierzętach.

Nie posiada składników pochodzenia GMO (modyfikowanych genetycznie). Amen ;-D

 

Dlaczego wegański etos jest tak dla Ciebie ważny?

Wybierając kosmetyki, przy których produkcji nie ucierpiało żadne zwierzę, dajemy znak, że tego właśnie pragniemy – świata bez okrucieństwa, bez niepotrzebnego cierpienia zwierząt laboratoryjnych i hodowlanych.

Każdy z nas głosuje swoim portfelem, w ten właśnie sposób mamy rzeczywisty wpływ na zmianę sytuacji. Każdy jeden wybór gdzie zainwestujemy naszą ciężko zarobioną kasę ma znaczenie.

Dlatego też całą sobą wspieram ideę Veganmani i taka idea przyświeca moim olejkom. Energia na tegorocznej Vegamani w Krakowie była elektryzująca, poznałam masę ludzi, którzy myślą podobnie, tworzą swoje produkty i z uśmiechem wychodzą do świata. Dało mi to mega pozytywnego powera do dalszego działania!

 

Jaki jest kolejny krok rozwoju KASI RAW?

Ruszam z autorskim programem kursu nauczycielskiego aromaterapii w jodze i relaksacji, który podsumowuje całe moje dotychczasowe doświadczenie. Olejki eteryczne, to nie tylko piękne zapachy ale ogromna wiedza, która odpowiednio użyta może poprawić stan zdrowia, jak i wspomóc nasz stan psycho-fizyczny. 

Kurs 17 listopada 2018  jest już w pełni zabookowany, dlatego pojawiła się kolejna data 1 grudnia. Na  moim facebooku (kliknij) są wszystkie informacje, można zapisywać się mailowo na youandkasia@gmail.com.

Cieszy mnie ogromnie, tak duże zainteresowanie tematem.  Jest potrzeba by olejki i ich MOC szły dalej w świat. (uśmiech :-D)

 

Z którego produktu jesteś najbardziej dumna?

Z tego, że tworzę bez kompromisów. Nie mam szefa i nie jestem wielkim korpo więc jeżeli z czymś się nie zgadzam,  nie spełnia moich oczekiwań mogę to odrzucić.

... że samodzielnie stworzyłam markę, która jest od podstaw sprawdzona, pewna, wegańska i promująca świat bez przemoc. Za to MOC świadomego wyboru, który jest w 100% naturalny, 0% chemii,  dba o planetę, jak i naszych najmniejszych przyjaciół. 

Jestem dumna ,że razem z WAMI tworzę niesamowitą społeczność! 

 

Jakie masz marzenie?

Moim marzeniem jest ,że zamiast do apteki sięgasz po olejek eteryczny, ziółka, wyciągasz mate do jogi aby się rozluźnić, zaparzasz imbryk herbaty, wyciągasz dobra książkę i nie masz z tego powodu żadnych wyrzutów sumienia :-)

 

Co chciałbyś przekazać swoim klientom, fanom i przyjaciołą?

DZIĘKUJĘ!Dziękuję Wam za wspieranie KASI RAW, tego co robię i wybieranie etycznych olejków eterycznych.

 

(wywiad z Kasią przeprowadził Garry Abbott)

Link do video live z Kasią  kliknij

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl