Produkt dnia
SŁODKA POMARAŃCZA
SŁODKA POMARAŃCZA
49,90 zł
szt.
CYTRYNA
CYTRYNA
49,90 zł
szt.
LAWENDA
LAWENDA
49,90 zł
szt.
NA STRES
NA STRES
69,90 zł
szt.
KSIĄŻKA KASIA RAW
KSIĄŻKA KASIA RAW
29,90 zł
szt.
dyfuzor + wybrany olejek
dyfuzor + wybrany olejek
290,00 zł
szt.
Olejek nardowy do pielęgnacji
Olejek nardowy do pielęgnacji
79,90 zł
szt.
RADOŚĆ
RADOŚĆ
79,00 zł
szt.
MOC
MOC
79,00 zł
szt.
MIŁOŚĆ
MIŁOŚĆ
79,90 zł
szt.
darmowe super PLAKATY
Zapisz się na mój newsletter i otrzymaj PLAKATY o olejkach eterycznych, ich zastosowaniu i działaniu. Przypnij je na lodówce lub w widocznym dla Siebie miejscu. Warto :-)
O MNIE

 

Cieszę się, że jesteś tutaj, Piękna.

Zaparz sobie ulubioną herbatę i poznajmy się bliżej...


Pamiętasz, taką dziewczynę, która czuła się obco we własnym ciele, przeżywała wewnętrzne rozterki, pozwalała by emocje dyktowały jej nastrojem i czuła,że życie zewnętrzne nie odzwierciedla jej głębokiego wnętrza?

Jeśli znasz tą dziewczynę i jej historię to mamy wiele wspólnego.

Ponieważ byłam tą dziewczyną.

Minęło trochę czasu, ale w końcu udało mi się wydostać z negatywnej spirali, w której byłam i stworzyć życie, którego tak naprawdę chciałam i odzwierciedla mnie.

Wiele się nauczyłam po drodze. Nadal się uczę i wciąż od czasu do czasu, dostaję od wszechświata niezłą lekcję, która pokazuje mi co mam jeszcze do przerobienia ;-D

Uwielbiam dzielić się tym wszystkim tutaj z tobą, w mojej książce, na blogu, w artykułach, w mediach społecznościowych i w rzeczywistych spotkaniach, czy na kursie aromaterapii, warsztatach czy w studio jogi.

Jeśli nie spotkaliśmy się wcześniej, jestem Kasia. Kobieta, z krwi i kości, joginka, podróżniczka, szamanka, wiedźma, czarodziejka, biznesmenka, pisarka, edukatorka, kreatorka i twoja przyjaciółka, która zawsze chce dla ciebie najlepiej i abyś czuła się w sowim ciele jak w domu. Chcę aby twoje hormony śpiewały radosną symfonię, skóra promieniała i towarzyszył Ci pogodny uśmiech.

Moją misją jest pomaganie kobietom w przywróceniu równowagi hormonalnej, tworzeniu wewnętrznej harmonii i, że czujesz się  oszałamiająco kobieco i pięknie, bo taka właśnie jesteś.

Bo wiesz co? Trzymanie się utartych schematów nie służy nikomu, a już najmniej tobie.

Prawda jest taka, że bycie kobietą jest seksowne, pełne zdrowie jest wyzwalające, a „bogata” nie jest „brudnym” słowem. Kobieta mocy kocha pieniądze i dba o siebie.

A te sekretne, porywające dusze wizje, które masz w sobie? Wiesz... te pragnienia, których nawet przed samą sobą boisz się przyznać i wyrazić jak bardzo ich chcesz? Wszystko jest możliwe i wszystko zaczyna się od Ciebie.

MOJA HISTORIA

Przygodę z jogą rozpoczęłam dzięki mojej mamie Basi, która jest niesamowitą kobietą i najlepszą nauczycielką. Szlify uzyskałam w studio jogi Beaty Jamińskiej na Koronie – w pierwszym studio Iyengara w Krakowie.

W roku 2008 ukończylam kurs nauczyciela jogi w Austrii, Tyrolu (Yoga Alliance 200 hour teaching qualification through Yoga TeacherTraining at The International Sivananda Centre). Wyjechałam na studia do Wielkiej Brytanii i ukończyłam University of the Arts London z tytułem BA Graphic and Media Design. Joga była mi bliższa sercu niż grafika, więc zaczęłam prowadzić własne zajęcia jogi w londyńskim Church Hall. Nabierałam doświadczenia i pewności siebie, londyńskie studia jogi otworzyły przede mną swe drzwi i zaczęłam uczyć w Surya Yoga Studio oraz w Yoga Team. Codziennie sama praktykowałam Ashtangę jogę pod okiem Hamisha Hendriego, gdzie również prowadziłam asystę. Dodatkowo uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach z jednymi z najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi na świecie, wśród których znaleźli się: Kino MacGregor, David Swenson, Basia Lipska, Ewa Wardzala. Podjęłam również wolontariat w formie karma jogi w Sivananda Centre na Bahamach. Otrzymałam stypendium w Kanadzie i przez pół roku mieszkałam w mroźnym, śnieżnym i urzekającym ­Montrealu.

Po studiach artystycznych w Anglii wróciłam do Polski, ale nie był to jeszcze czas, by osiąść. Gdy dostałam propozycję prowadzenia zajęcia jogi w Yub Yum Resort na Goa, nie wahałam się by wsiąść w samolot. Chciałam poznać świat. Ten 6-miesięczny wyjazd zamienił się w pięć kolejnych lat w Azji. Po czasie w Goa przeniosłam się do Chin i uczyłam w największej i najstarszej szkole jogi w Szanghaju, Karma Life Yoga oraz w wyoga. Wyspa Bogów w Indonezji przyciągnęła mnie swym pięknem i przez kolejne dwa lata Bali stało się moim domem. Pracowałam jako wellness consultant w najbardziej luksusowym ośrodku como Shambhala w Ubud na Bali. Uczestniczyłam w codziennych ceremoniach balijskich gospodarzy i chłonęłam całą sobą wiedzę płynącą z tego zakątka świata. Prowadziłam również wyjazdy retreatowe we Włoszech i Francji (La Ripa, Italy and San Tropez, France, Vinyasa Flow/Astanga Yoga retreat).

W Polsce prowadziłam zajęcia z jogi w siedzibie Google, Yoga International, Akademii Meli Melo oraz Ashtanga Yoga Kraków. Wierzę, że dobry nauczyciel to wieczny uczeń. W tym roku (2018) ukończyłam kurs Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga pod kierunkiem profesora Janusza Szopy. Ogromnym sukcesem było otwarcie własnego studia jogi pod Krakowem, gdzie głównie skupiam się na jodze hormonalnej i pracy z kobietami. Prowadzę warsztaty z aromaterapii oraz tworzenia naturalnych perfum na bazie olejków eterycznych, organizuję również szkolenia dla firm w tym zakresie. Kolejnym rozdziałem jest autorski Kurs z aromaterapii w pracy z ­ciałem i emocjami oraz wydanie książki.

Olejki eteryczne są najbardziej skoncentrowanym wyciągiem z rośliny. Olejki są bogate w związki aktywne biologicznie i najlepiej stosuj je codziennie w celu poprawy zdrowia, urody, ukojenia emocji i pobudzeniu zmysłów.
 
Przede wszystkim stawiam na SUPER JAKOŚĆ. 
 
Wszystkie produkty, w tym moje naturalne perfumy KASIA RAW, produkowane są z NATURALNYCH i organicznych składników, bez szkodliwych dodatków i sztucznych barwników. Surowce pozyskujemy z farm i destylarni z całego świata od Francji po Indonezję. współpracuję z dostawcami działającymi zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa Unii Europejskiej ,dzięki wyznaczonym standardom, masz zaufanie,że olejki które kupujesz mają najwyższą i sprawdzoną jakość.
Wszystkie olejki testuję osobiście, co daje mi całkowitą pewność, że z olejków KASIA RAW warto korzystać.
 
Wszystko co stworzylam jest dla CIEBIE.
 
Ciesz się życiem, czerp z niego co najpiękniejsze i kochaj SIEBIE, swoje ciało i naturę, która Cię otacza.
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl