Promocje
MIĘTA
MIĘTA
44,90 zł 39,90 zł
szt.
NA STRES
NA STRES
59,90 zł 49,00 zł
szt.
NA DOBRY SEN
NA DOBRY SEN
59,90 zł 49,00 zł
szt.
Produkt dnia
MIĘTA
MIĘTA
44,90 zł 39,90 zł
szt.
TRAWA CYTRYNOWA
TRAWA CYTRYNOWA
48,90 zł
szt.
CYTRYNA
CYTRYNA
49,90 zł
szt.
NA DOBRY SEN
NA DOBRY SEN
59,90 zł 49,00 zł
szt.
NA STRES
NA STRES
59,90 zł 49,00 zł
szt.
KSIĄŻKA KASIA RAW
KSIĄŻKA KASIA RAW
59,90 zł
szt.
Olejek nardowy do pielęgnacji
Olejek nardowy do pielęgnacji
99,90 zł
szt.
darmowe super PLAKATY
Zapisz się na mój newsletter i otrzymaj PLAKATY o olejkach eterycznych, ich zastosowaniu i działaniu. Przypnij je na lodówce lub w widocznym dla Siebie miejscu. Warto :-)
O MNIE

Cześć,

Witaj na stronie KASIA RAW, dziękuję, że tu jesteś. :-D

Kasia RAW powstał po to, aby dać Ci narzędzia i wiedzę, która wdrożona pozwoli Tobie czerpać jak najwięcej korzyści z olejków eterycznych, z ich dobroczynnych właściwości. Blog i informacje tu zawarte dają podstawy by tworzyć Twoje własne dzieła sztuki, w postaci aromatycznych kompozycji.  Mam dla Ciebie cenne inspiracje, olejki eteryczne, naturalne perfumy, blog o jodze i zdrowym stylu życia, przepisy oraz dawkę  dobrej energii.

Obszerną wiedzę jaką jest aromaterapia staram się przekazać w sposób jak najprostszy. Niezależnie od tego jak bardzo jesteś zaawansowany lub początkujący w świecie naturalnych zapachów,  zawsze możesz czerpać jeszcze więcej i z większą pewnością siebie.Na początek,  ważne jest abyś opanował podstawy aromaterapii, wiedział czym są olejki eteryczne, i znał zasady ich bezpiecznego stosowania. 

Joga nakreśliła większość mojego życia. Pozwoliła mi wsłuchać się w siebie, poznać własne ciało i osiągnąć większą harmonię i zrozumienie procesów, które zachodzą w moim umyśle i ciele, a które manifestują się na zewnątrz.

Połączenie aromaterapii, jogi i relaksacji pozwala osiągnąć optymalne zdrowie oraz harmonię we wszystkich aspektach życia. Olejki eteryczne to nie tylko piękne zapachy, ale ogromna wiedza, która odpowiednio użyta może zarówno poprawić stan zdrowia, jak i wspomóc nasz stan psychofizyczny.

MOJA HISTORIA

Joga rozpoczęłam z moją mama Basią, która jest niesamowitą kobietą i najlepszą nauczycielką.

Szlify uzyskałam w pierwszym studio Iyengara w Krakowie, w studio jogi Beaty Jamińskiej na Koronie.

W 2008 ukończylam kurs nauczyciela jogi w Austrii, Tyrolu ( Yoga Alliance 200 hour teaching qualification through Yoga TeacherTraining at The International Sivananda Centre)

Wyjechałam na studia do Wielkiej Brytanii i ukończyłam Universities of Arts London z tytułem BA Graphic and Media Design

Joga była mi bliższa sercu niż grafika, więc zaczęłam prowadzić własne zajęcia jogi w Londyńskim Church Hall.

Nabierałam doświadczenia i peności siebie, londyńskie studia jogi otworzyły przede mną swe drzwi i zaczęłam uczyć w Surya Yoga Studio oraz w Yoga Team.

Codziennie sama praktykowałam Ashtangę jogę pod okiem Hamisha Hendriego, gdzie również prowadziłam asystę. Dodatkowo uczestniczyłam w warsztatach i szkoleniach z jednymi z najbardziej doświadczonymi nauczycielami jogi na świcie w tym: Kino MacGregor, David Swenson, Basia Lipska, Ewa Wardzala. Podjełam również wolontariat w formie karma jogi w Sivananda centre na Bahamach. Dostalam stypendium w Kanadzie, i przez pół roku mieszkałam w mroźnym, śnieżnym i urzekającym Montrealu. 

Po studiach artystycznych w Anglii wróciłam do Polski, ale nie był to jeszcze czas by osiąść. Gdy dostałam propozycję by uczyć w Yub Yum Resort na Goa, chciałam poznać świata więc nie wahałam się by wsiąść w samolot. Ten 6 miesięczny wyjazd, zamienił się w pięć kolejnych lat w Azji. 

Po czasie w Goa, przeniosłam się do Chin i uczyłam w największej i najstarszej szkole jogi w Szanghaju, Karma Life Yoga oraz w WYOGA.

Wyspa bogów w Indonezji przyciągnęła mnie swym pięknem i kolejne dwa lata Bali nazwałam moim domem. Pracowałam jako wellness consultant w  najbardziej luksusowym ośrodku  COMO Shambhala w Ubud na Bali. Uczestniczyłam w codziennych ceremoniach Balijskich gospodarzy i chłonęłam całą sobą wiedzę płynącą z tego zakątka świata. 

Prowadziłam również wyjazdy retreatowe we Włoszech  i Francja (La Ripa, Italy , San Tropez, France, Vinyasa Flow/Astanga Yoga retreat)

Uczyłam również w Polsce w Google office w Krakowie, w Yoga International, w Akademii Meli Melo i w Ashtanga Yoga Kraków. Ukończyłam kursu Instruktora Rekreacji Ruchowej ze specjalnością Hatha Joga pod kierunkiem Profesora Janusza Szopy.

Ogromnym sukcesem było otwarci własnego studia jogi pod Krakowem, gdzie głównie skupiam się na jodze hormonalnej i pracy z kobietami.

Prowadzę warsztaty z aromaterapii oraz tworzenia naturalnych perfum na bazie olejków eterycznych.

Pioniersko prowadzę kursy z aromaterapii i szkolenia dla firm w tym zakresie.

Autorski Kurs Nauczycielski z Aromaterapii w Praktyce Jogi i Relaksacji jest początkiem nowego rozdziału.

 

Olejki eteryczne są najbardziej skoncentrowanym wyciągiem z rośliny. Olejki są bogate w związki aktywne biologicznie i najlepiej stosuj je codziennie w celu poprawy zdrowia, urody, ukojenia emocji i pobudzeniu zmysłów.
 
Przede wszystkim stawiam na SUPER JAKOŚĆ. 
 
Wszystkie produkty, w tym moje naturalne perfumy KASIA RAW, produkowane są z NATURALNYCH i organicznych składników, bez szkodliwych dodatków i sztucznych barwników. Surowce pozyskujemy z farm i destylarni z całego świata od Francji po Indonezję. współpracuję z dostawcami działającymi zgodnie z zasadami etyki i przepisami prawa Unii Europejskiej ,dzięki wyznaczonym standardom, masz zaufanie,że olejki które kupujesz mają najwyższą i sprawdzoną jakość.
Wszystkie olejki testuję osobiście, co daje mi całkowitą pewność, że z olejków KASIA RAW warto korzystać.
 
Wszytsko co stworzylam jest dla CIEBIE.
 
Ciesz się życiem, czerp z niego co najpiękniejsze i kochaj SIEBIE, swoje ciało i naturę, która Cię otacza.
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl