do kasy suma: 0,00 zł
Joga indywidualna Joga indywidualna
199,00 zł
szt.

Joga i aromaterapia

Rozpoczynasz swoją przygodę z jogą?  Praktykujesz jogę od lat? Chcesz nauczyć się prawidłowo relaksować umysł i ciało?

Mająca swoje korzenie w starożytnych Indiach, zapisana na kartach historii praktyka jogi, zdaje się być jedną z najstarszych definicji życiowej równowagi i spełnienia. Głównym celem jogi jest połączenie ciała, umysłu i duszy, bowiem idea jogi zakłada, że człowiek stanowi jedną całość. 

Słowo "joga" w dosłownym tłumaczeniu z indyjskiego sanskrytu oznacza "łączyć się ze sobą". Jogini przyjmują, że niepodzielony i nierozrywany w wyborach pomiędzy duchem a ciałem organizm funkcjonuje najlepiej, ciesząc się pełnią zdrowia i szczęśliwym życiem w zgodzie ze sobą. Jeśli tylko spróbujesz pogodzić się ze swoją prawdziwą naturą, odsuwając od siebie wewnętrzne konflikty i spory, odkryjesz piękno swojego życia oraz otaczającego Cię świata na nowo. 

Joga ćwiczenia - jest to idealny sposób na poprawę Twojego samopoczucia i zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego

Jak działa joga na duszę? Wywodząca się z Indii, wschodnia nauka uważności zaprowadzi Cię w świat błogiej ciszy umysłu i pozytywnych wibracji Twojej duszy. Joga krok po kroku - ćwiczenia fizyczne oraz skupienie na danej chwili dogłębnie odprężą Twój umysł, zniwelują poczucie lęku, cofną następstwa dewastacji całego organizmu spowodowane stresem i napięciem. Nauka oddechu pomoże Ci w zapanowaniu nad własnymi emocjami, ugasi wewnętrzne konflikty, poprawi koncentrację oraz maksymalnie Cię zrelaksuje. Odkryj cudowne działanie harmonizujące duszę z jogą i olejkami eterycznymi KASIA R.A.W.

Jak działa joga na ciało? Twoje Ciało jest częścią Ciebie; jedną z ważniejszych struktur, która umożliwia Ci funkcjonowanie i życie. Dbanie o ciało to część całego procesu wewnętrznego rozwoju, gdyż zdrowie i kondycja fizyczna wpływają na Twoje samopoczucie psychiczne. Odprężenie i regeneracja jest niezmierne ważne, a słuchanie i nie zaniedbywanie swoich potrzeb pozwoli Ci żyć w pełnej harmonii. Joga pozwala na rozwój ruchowy, wzmacnia siłę oraz napięcie mięśni, jest formą ruchu rozwijającą poprawną postawę, zwiększająca elastyczność i ogólną wytrzymałość organizmu. Zadbaj o siebie i wesprzyj swoją formę z jogą i naturalnymi olejkami terapeutycznymi KASIA R.A.W.

Szukasz najlepszego sposobu aby ćwiczenie jogi stało się głębokim doznaniem, a asany w jodze dla początkujących przychodziły Ci z łatwością?

Dla efektywniejszej praktyki uważności wzbogać swoje codzienne spotkanie z jogą o wyciszające i dodające energii naturalne olejki eteryczne. Uwolnij całą negatywną energię i skup się w beztroskim stanie świadomości poprzez medytację i odprężenie z certyfikowanymi olejkami eterycznymi KASIA R.A.W. Najlepsze olejki eteryczne, wspierające Twoje spotkanie z jogą, pomogą Ci lepiej odczytać swoje emocje, uczucia i potrzeby. Odnajdź swoją drogę zrozumienia, poznaj czym jest joga i medytacja. Zobacz prawdziwe efekty, jakie dają olejki zapachowe zastosowane podczas porannej jogi lub wieczornym treningu świadomości.

Joga akcesoria - olejki eteryczne KASIA R.A.W. to niezastąpione dopełnienie Twoich spotkań z własnym wnętrzem podczas praktyki jogi.

Olejki eteryczne terapeutyczne to najwyższej klasy ekstrakty botaniczne, które zaprowadzą miłą atmosferę w twojej przestrzeni do ćwiczeń jogi, wdrażając Cię w głęboki, ekstatyczny stan wyciszenia i ukojenia. Naturalne olejki eteryczne mogą stanowić niebanalne urozmaicenie zajęć w studio jogi i pomóc w koncentracji podczas nauki asan.

Twoja joga to energia i relaks. Naturalne olejki eteryczne to ekstrakty pozyskiwane z różnych części roślin: liści, łodyg, kwiatów, kory lub nasion, a także innych części roślin jak np.: skórka owoców cytrusowych. Ich skuteczne, wielowymiarowe działanie zostało docenione w wielu dziedzinach życia. Olejki eteryczne poprawa zdrowia i samopoczucia - teraz również i Ty możesz przekonać się o dobroczynnych właściwościach olejków eterycznych i aromaterapii podczas Twojej praktyki jogi. Zapachy do jogi utworzą niepowtarzalny klimat, który wprowadzi Cię w stan ukojenia i odprężenia. Poznaj rodzaje jogi i wykorzystaj olejki eteryczne terapeutyczne, aby zaprowadzić niezwykłą atmosferę w swojej przestrzeni ćwiczeń i medytacji.

Naturalne olejki eteryczne będą towarzyszyły Ci podczas jogi energetyzującej - pełnej pozytywnych wibracji, unoszącej na wyżyny, obfitującej w wzrastające nowe możliwości. Energetyzująca joga, wraz z lekkimi, orzeźwiającymi zapachami certyfikowanych olejków rozpromieni Cię od środka, budując żywy potencjał Twoich zasobów. Nadaj swojemu życiu blasku i poznaj bliżej rodzaj jogi, którego praktykowanie zainspiruje Cię do nowych inicjatyw. Poczuj magię zapachów, które podkręcą atmosferę i wprawią Cię w dobry nastrój! Odpręż się podczas jogi relaksującej, gdy potrzebujesz wyciszenia zmysłów, kojącego poranka lub zmysłowego popołudnia. Wybierz relaks i spokojne, nostalgiczne nuty zapachowe terapeutycznych olejków eterycznych. Poznaj relaksacyjną jogę i wejdź w stan spokoju i czuwania podczas medytacji i ćwiczeń. Zapanuj nad swoimi emocjami, odnajdując harmonię i powracając do homeostazy. Joga relaksująca i olejki eteryczne odprężające to połączenie przynoszące wyjątkowe ukojenie dla umysłu i ciała.

Skorzystaj podwójnie i zapisz się na jogę z KASIA R.A.W.! Uwolnij siebie, otwórz się na nowe doznania i zobacz czym jest joga oraz jakie daje efekty. Zaufaj ekspertom w dziedzinie jogi i aromaterapii. Kurs joga i olejki eteryczne to profesjonalne zajęcia, wprowadzające Cię w niezwykły świat wschodniej praktyki świadomości, wzbogacony o rozbudowaną wiedzę na temat olejków eterycznych i aromaterapii.

Twoje uczestnictwo na zajęciach jogi i kursach aromaterapii naturalnymi olejkami eterycznymi pomoże Ci nauczyć się prawidłowo relaksować i dbać o Twoje ciało, wzmocni Twoje zdrowe nawyki oraz zainspiruje Cię do tworzenia kreatywnych pomysłów.

Daj zaprosić się na aromatyczny kurs jogi, a w Twoim życiu zapanuje pełnia obfitości. Wejdź w świat relaksującej jogi z olejkami eterycznymi z certyfikatem KASIA R.A.W. i ciesz się swoim wewnętrznym rozwojem w przestrzeni bezpieczeństwa i komfortu. To wszystko, specjalnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl