CO TO SĄ OLEJKI ETERYCZNE?

Naturalne olejki eteryczne to ekstrakty z rośliny.

Każda kropla to cenny eliksir otrzymany z takich części roślin jak kwiat, liść czy skórka. Stosowane są od stuleci na wiele dolegliwości, jako niezbędnik w domowej apteczce.

Mają działanie wielopłaszczyznowe, począwszy od środka przeciw bólowi głowy, poprzez wspomaganie snu, walkę z trądzikiem  poprawę koncentracji. Mają również działanie poprawiające jakość powietrzna. Nie można także zapomnieć o ich pięknych zapachach, które można wykorzystać do stworzenia naturalnych perfum.  Olejki eteryczne są tak wszechstronne, że znajdą zastosowanie w zdrowiu i urodzie.

W zależności od źródła olejki eteryczne charakteryzują się odmiennym składem i właściwościami, ale główny obszar to aromaterapia, która w naturalny sposób poprawia kondycję całego organizmu. Aromaterapia jest formą terapii, która wykorzystuje właśnie naturalne olejki eteryczne, ich zapach, naturalne enzymy i substancje, które aktywnie działają na nasze ciało i emocje. Olejki eteryczne  różnią się od zapachowych tym, że są w 100% naturalne, pozbawione wszelkiego rodzaju chemii, perfum i innych niepotrzebnych substancji. Warto jeszcze raz podkreślić ,że jest to czysta, żywa i aktywna esencja rośliny, z którą warto się zapoznać i używać z wiedzą, rozsądkiem i umiarem.

 

 

CYTRYNA CYTRYNA
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
LAWENDA LAWENDA
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
pakiet startowy pakiet startowy
Cena: 139,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl