CO TO SĄ OLEJKI ETERYCZNE?

Naturalne olejki eteryczne to ekstrakty z rośliny.

Każda kropla to cenny eliksir otrzymany z takich części roślin jak kwiat, liść czy skórka. Stosowane są od stuleci na wiele dolegliwości, jako niezbędnik w domowej apteczce.

Mają działanie wielopłaszczyznowe, począwszy od środka przeciw bólowi głowy, poprzez wspomaganie snu, walkę z trądzikiem  poprawę koncentracji. Mają również działanie poprawiające jakość powietrzna. Nie można także zapomnieć o ich pięknych zapachach, które można wykorzystać do stworzenia naturalnych perfum.  Olejki eteryczne są tak wszechstronne, że znajdą zastosowanie w zdrowiu i urodzie.

 

OLEJKI KASIA RAW JAKOŚCI TERAPEUTYCZNEJ

Zakochałam się w olejkach eterycznych ponad siedem lat temu. Te botaniczne piękności pojawiły się w moim życiu i stały się podstawą moich rytuałów - lawendy w kąpieli, mięta w dyfuzorze w letnie, upalne dni, rozmaryn gdy potrzebowałam się skupić, pomarańcza by poprawić nastrój i dodać dniu radości. I kadzidło, cóż, kadzidło jest dobre na wszystko!

Bardzo szybko zdałam sobie sprawę, że nie wszystkie olejki eteryczne są sobie równe. Spędziłam ponad 5 lat w Azji, (Chiny, Indie, Bali, Singapur) gdzie miałam dostęp do fantastycznych surowców botanicznych i bardzo wysokiej jakości olejków eterycznych. Po powrocie do Polski, żadne dostępne olejki mi nie odpowiadały, więc założyłam czapkę Sherlocka Holmsa i zaczęłam własne poszukiwania. Nawiązalam współpracę i kontakt z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych w Uni europejskiej.

Stworzyłam Kasię RAW aby mieć pewność, że olejki które oferuję są najczystsze na świecie. Wszystkie olejki KASIA RAW mają cerytfikat IFRA (The International Fragrance Association ) Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachu globalnie promuje bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych. Posiadają „Safty Data Sheet „wykonaną przez firmę Z Wielkiej Brytani . Olejki są w 100% naturalne, czyste baz synetyków, domieszek, chemii oraz w 100% wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Jakość jest moim największym priorytetem i wartością nadrzędną. Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo i rezultaty stosowania, pozwala zachować zdrowie, przywrócić witalność, poprawić jakość życia I wpłynąć na nasze stany psycho-fizyczne. w moim życiu stawiam na zdrowie w zgdzoie z natura nie ulepszam tego co jest już doskonałe. Olejki eteryczne oferowane przez moją markę Kasia RAW powstały w warunkach respektowania zasad ochrony środowiska naturalnego, co ma swoje odzwierciedelnie w jakości , jak i w cenie.

Do wytworzenia każdgo olejku zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin celem uzyskania jakości terapeutycznej. Materiał roślinny do produkcji olejków pochodzi z upraw bez dodatków pestycydów, antybiotyków, bez stymulatorow wzrostui z zachowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru, gdzie rosną dane rośliny. Kontrola jakości przeprowadzana jest na każdym etapie wzrostu roślin i pod każdym względem , w tym gleba, nawodnienie,, określone pory i metody zbioru, metody przechowywania materiału roślinnego oraz process destylacji lub ekstrakcji olejku eterycznego.

Aromaterapia jest metodą terapii przy pomocy naturalnych olejków eterycznych wprowadzanych do organizmu poprzez drogi oddechowe (wąchanie, wdychanie, inhalacje) i przez skórę (masaż, kąpiel lub kompres). Opiera się na zastosowaniu leczniczych

BIAŁY GREJFRUT BIAŁY GREJFRUT
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
CYTRYNA CYTRYNA
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
DIY SPRAY NA KOMARY ZESTAW DIY SPRAY NA KOMARY ZESTAW
Producent: KASIA RAW
Cena: 99,00 zł
zestaw
zobacz więcej
dla mężczyzn dla mężczyzn
Cena: 79,00 zł
zestaw
zobacz więcej
EKSPRESJA EKSPRESJA
Producent: KASIA RAW
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
FRANKINCENSE FRANKINCENSE
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
KADZIDŁO, RÓŻA I PIEPRZ KADZIDŁO, RÓŻA I PIEPRZ
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
KAKAO I WANILIA KAKAO I WANILIA
Cena: 89,90 zł
szt.
zobacz więcej
KSIĄŻKA KASIA RAW KSIĄŻKA KASIA RAW
Producent: KASIA RAW
Cena: 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
LAWENDA LAWENDA
Cena: 49,90 zł
szt.
zobacz więcej
MĄDROŚĆ MĄDROŚĆ
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
NA STRES NA STRES
Cena: 69,90 zł
szt.
zobacz więcej
pakiet startowy pakiet startowy
Cena: 139,90 zł
szt.
zobacz więcej
PEŁNA KOLEKCJA PEŁNA KOLEKCJA
Cena: 449,00 zł
zestaw
zobacz więcej
RADOŚĆ RADOŚĆ
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
równowaga hormonalna równowaga hormonalna
Cena: 89,90 zł
szt.
zobacz więcej
YLANG YLANG YLANG YLANG
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl