Newsy od Kasi
Dawka inspiracji prosto do twojej skrzynki mailowej. Przepisy. DIY. Info o promocjach i nowościach.
TRANSLATE
 

 

" JESTEŚMY LUDŹMI.    MAMY NASZE EMOCJE.    MĄDRZE NIMI NAWIGUJMY.

Dzięki olejkom eterycznym możemy dodać sobie skrzydeł i poprawić samopoczucie. "

                                                                                                                      

Emocje, są to nasz odpowiedzi na przeróżne bodźce ze świata zewnętrznego.Jesteśmy ludźmi, dlatego też odczuwamy i nie uciekniemy od emocji. One nam zawsze towarzyszą, wpływając na nasze zdrowie oraz poczucie szczęścia oraz wewnętrznej harmonii.

Emocje często wpływają na naszą motywację, a tym samym to co robimy i jak myślimy.

Nasz odpowiedzi na emocje  mogą mieć pozytywny, bądź negatywny wpływ na jakość naszego życia.

 

OLEJKI ETERYCZNE WPŁYWAJĄ POZYTYWNIE NA NASZE EMOCJE

Olejek eteryczny z MIĘTY pieprzowej jest w pewnym sensie wyjątkowy, ponieważ może wpływać na hormony nastroju, takie jak serotonina i neuropeptydy, dzięki czemu możesz mieć większą jasność umysłu. Ten olejek eteryczny równoważy i wspomaga zdrowie hormonów i pomaga wyleczyć emocjonalnie. Olejek eteryczny z mięty pieprzowej może również pomóc nam kobietom w poczuciu jasności umysłu podczas cyklu miesiączkowego.

Naturalny olejek eteryczny ze SŁODKIEJ POMARAŃCZY to wszechstronny i popularny olejek eteryczny, przygotowany z tłoczonych na zimno skór pomarańczowych. Selekcja najwyższej jakości, dojrzałych pomarańczy sprawia, że olejek absolutnie zachwyca lekkim aromatem. Olejek ze słodkiej pomarańczy pozwala nam tryskać energią cały dzień, jej słodki, a jednocześnie odżywczy zapach poprawia nastrój i sprawia, że życie nabiera koloru.

Aromaterapia wykorzystuje zapachy, naturalne aromaty w postaci olejków eterycznych, aby wpłynąć na stan psycho zyczny człowieka; jest często stoso- wana, by poprawić kondycję zdrowia, nastrój, a także by zniwelować nega- tywne emocje i wspomóc różnego rodzaju terapie.

Aromaterapia pomaga w pracy z negatywnymi emocjami. Każdy z nas jest inny i każdy odbiera świat na swój sposób. Bardzo ważne jest, aby przy pracy ze swoimi emocjami kierować się własnymi preferencjami: np. podczas gdy dla niektórych ruch jest idealny, aby „pozbyć się” negatywnych emocji, dla innej osoby taką metodą będzie medytacja i wyciszenie. Czasem połączenie różnych wariantów daje najlepsze efekty.

Znajdź sposób, który Tobie odpowiada i współgra z Twoją osobowością. Również podczas pracy z olejkami eterycznymi kieruj się swoimi odczuciami i preferencjami zapachowymi. 

MOJA ULUBIONA KOMPOZYCJA

na   D O B R Y   H U M O R   do dyfuzora

2 krople olejku eterycznego z paczuli

2 krople olejku z lawendy


1 kropla olejku ze słodkiej pomarańczy

Uwielbiam, samo tworzenie sprawia, że odraz uśmiecham się od ucha do ucha. 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl