Newsy od Kasi
Dawka inspiracji prosto do twojej skrzynki mailowej. Przepisy. DIY. Info o promocjach i nowościach.
TRANSLATE
 

CO TO SĄ OLEJKI ETERYCZNE?

Naturalne olejki eteryczne to ekstrakty z rośliny.

Każda kropla to cenny eliksir otrzymany z takich części roślin jak kwiat, liść czy skórka. Stosowane są od stuleci na wiele dolegliwości, jako niezbędnik w domowej apteczce.

Mają działanie wielopłaszczyznowe, począwszy od środka przeciw bólowi głowy, poprzez wspomaganie snu, walkę z trądzikiem  poprawę koncentracji. Mają również działanie poprawiające jakość powietrzna. Nie można także zapomnieć o ich pięknych zapachach, które można wykorzystać do stworzenia naturalnych perfum.  Olejki eteryczne są tak wszechstronne, że znajdą zastosowanie w zdrowiu i urodzie.

OLEJKI KASIA RAW JAKOŚCI TERAPEUTYCZNEJ

Zakochałam się w olejkach eterycznych ponad siedem lat temu. Te botaniczne piękności pojawiły się w moim życiu i stały się podstawą moich rytuałów - lawendy w kąpieli, mięta w dyfuzorze w letnie, upalne dni, rozmaryn gdy potrzebowałam się skupić, pomarańcza by poprawić nastrój i dodać dniu radości. I kadzidło, cóż, kadzidło jest dobre na wszystko!

Bardzo szybko zdałam sobie sprawę, że nie wszystkie olejki eteryczne są sobie równe. Spędziłam ponad 5 lat w Azji, (Chiny, Indie, Bali, Singapur) gdzie miałam dostęp do fantastycznych surowców botanicznych i bardzo wysokiej jakości olejków eterycznych. Po powrocie do Polski, żadne dostępne olejki mi nie odpowiadały, więc założyłam czapkę Sherlocka Holmsa i zaczęłam własne poszukiwania. Nawiązalam współpracę i kontakt z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych w Uni europejskiej.

Stworzyłam Kasię RAW aby mieć pewność, że olejki które oferuję są najczystsze na świecie. Wszystkie olejki KASIA RAW mają cerytfikat IFRA (The International Fragrance Association ) Międzynarodowe Stowarzyszenie Zapachu globalnie promuje bezpieczeństwo stosowania wszelkich substancji zapachowych, w tym naturalnych olejków eterycznych. Posiadają „Safty Data Sheet „wykonaną przez firmę Z Wielkiej Brytani . Olejki są w 100% naturalne, czyste baz synetyków, domieszek, chemii oraz w 100% wegańskie i nie testowane na zwierzętach. Jakość jest moim największym priorytetem i wartością nadrzędną. Tylko 100% naturalny skład olejków eterycznych gwarantuje bezpieczeństwo i rezultaty stosowania, pozwala zachować zdrowie, przywrócić witalność, poprawić jakość życia I wpłynąć na nasze stany psycho-fizyczne. w moim życiu stawiam na zdrowie w zgdzoie z natura nie ulepszam tego co jest już doskonałe. Olejki eteryczne oferowane przez moją markę Kasia RAW powstały w warunkach respektowania zasad ochrony środowiska naturalnego, co ma swoje odzwierciedelnie w jakości , jak i w cenie.

Do wytworzenia każdgo olejku zostały użyte jedynie starannie wyselekcjonowane części roślin celem uzyskania jakości terapeutycznej. Materiał roślinny do produkcji olejków pochodzi z upraw bez dodatków pestycydów, antybiotyków, bez stymulatorow wzrostui z zachowaniem naturalnego zasobu i bioróżnorodności obszaru, gdzie rosną dane rośliny. Kontrola jakości przeprowadzana jest na każdym etapie wzrostu roślin i pod każdym względem , w tym gleba, nawodnienie,, określone pory i metody zbioru, metody przechowywania materiału roślinnego oraz proces destylacji lub ekstrakcji olejku eterycznego.

DLACZEGO KASIA RAW?

Olejki eteryczne KASIA RAW promują holistyczne podejście do stylu życia w zgodzie ze sobą i swoim naturalnym rytmem.

Na poczucie wewnętrznej równowagi kłada się zdrowe ciało, psychika i stan emocjonalny.

Bardzo ważne jest słuchanie i akceptowanie swoich indywidualnych potrzeb.

Starannie selekcjonuję i wybieram olejki eteryczne tylko i wyłącznie z najlepszych i zaufanych destylarni świata.

Olejki zostały uzyskane w zrównoważonym procesie, pochodzą z nasion, skórki, łodyg, korzeni i kwiatów. Sprawdzają się zarówno jako olejki do aromaterapii, do skóry, kąpieli i masażu.

Zachęcam Cię do stworzenia własnych rytuałów piękna i zdrowia.

O d k r y j   n o w y    s t a n    u m y s ł u.

 

Aromaterapia Emocji on-line Aromaterapia Emocji on-line
Producent: KASIA RAW
Cena: 18,90 zł
szt.
zobacz więcej
balsam copaiba balsam copaiba
Cena: 88,70 zł
szt.
zobacz więcej
BIAŁY GREJPFRUT BIAŁY GREJPFRUT
Cena: 62,90 zł 65,50 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
CYTRYNA CYTRYNA
Cena: 77,90 zł
szt.
zobacz więcej
EKSPRESJA EKSPRESJA
Producent: KASIA RAW
Cena: 129,90 zł
szt.
zobacz więcej
KADZIDŁO/frankincense KADZIDŁO/frankincense
Cena: 127,90 zł
szt.
zobacz więcej
KOLEKCJA CZYSTY DOM KOLEKCJA CZYSTY DOM
Producent: KASIA RAW
Cena: 115,00 zł
zestaw
zobacz więcej
LAWENDA LAWENDA
Cena: 79,90 zł
szt.
zobacz więcej
MĄDROŚĆ MĄDROŚĆ
Cena: 129,00 zł
szt.
zobacz więcej
NA DOBRY SEN NA DOBRY SEN
Cena: 78,00 zł
szt.
zobacz więcej
naturalne perfumy MIŁOŚĆ naturalne perfumy MIŁOŚĆ
Cena: 98,90 zł
szt.
zobacz więcej
PEŁNA KOLEKCJA PEŁNA KOLEKCJA
Cena: 589,99 zł
zestaw
zobacz więcej
szałwia szałwia
Producent: KASIA RAW
Cena: 87,90 zł
szt.
zobacz więcej
TRAWA CYTRYNOWA TRAWA CYTRYNOWA
Producent: KASIA RAW
Cena: 69,90 zł 72,90 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
YLANG YLANG #1 stopnia YLANG YLANG #1 stopnia
Cena: 99,90 zł
szt.
zobacz więcej
MIŁOŚĆ MIŁOŚĆ
Cena: 147,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl