BIO-AROMATERAPIA i JOGA 
Miłość, Inspiracja, Życiowa pasja
Jak to wszystko się zaczęło?

Słoneczne popołudnie na bajecznej wyspie Bali. Zajęcia jogi. Rajski spokój, delikatne powiewy wiatru na skroniach i miarowy szum wody, kołyszący w błogim rytmie uspokojone myśli. Pośpiech nie istnieje, ciało i dusza są wyraźnie zadowoloną jednością, dzień zdaje się nie mieć końca, a życie wreszcie dzieje się tu i teraz – nic nie umyka, nic nie przecieka przez palce codziennej nieuważności.

To właśnie tutaj, na indonezyjskiej Wyspie Bogów rozpoczyna się wspaniała przygoda Kasia R.A.W. – marki, która tworzy autorskie kompozycje olejków eterycznych, by wzbogacać Twoją codzienność o niezwykłą energię płynącą z esencjonalnych zapachów świata i natury.

Oczarowana codziennymi ceremoniami balijskich gospodarzy, chłonęłam niepowtarzalną wiedzę i aurę, niemożliwą do skosztowania w żadnym innym zakątku świata. Spędziłam tu dwa fascynujące lata, pracując jako instruktorka jogi w luksusowym ośrodku Como Shambhala Estate w Ubud.

Ta podróż trwała wiele lat i ukształtowała mnie jako świadomą, profesjonalną joginkę, pisarkę, bizneswomen, czujną obserwatorkę człowieka, odważną kreatorkę wyjątkowych kompozycji olejków eterycznych, kobietę z krwi i kości. Twoją przewodniczkę po niezwykłych obszarach mindfullness i aromaterapii, przyjaciółkę i dobrą duszę, która wlewa w ludzkie serca błysk, energię, siłę witalną, spokój, poczucie piękna, szczęście i ciepłe myśli.

Po latach poszukiwań i rozwijającej się we mnie miłości do aromaterapii, nawiązałam współpracę z najlepszymi destylarniami i dostawcami olejków eterycznych w Unii Europejskiej i Azji, dzięki czemu materiał roślinny do produkcji olejków Kasia R.A.W. pochodzi wyłącznie z upraw zachowujących naturalne zasoby i bioróżnorodność danego obszaru – bez stymulatorów wzrostu, pestycydów, czy antybiotyków.

Biorę z natury tylko to, co najdoskonalsze. A potem przekazuję to Tobie.

Wielka Brytania (2005-2010)

Studia na University of the Arts London • Prowadzenie zajęć jogi w londyńskim Church Hall • Intensywny rozwój pod okiem najbardziej doświadczonych nauczycieli jogi na świecie, wśród których znaleźli się: Hamish Hendry, David Swenson, Basia Lipska

Bahamy (2007)

Wolontariat w formie karma jogi w Sivananda Centre • Mieszkanie w namiocie na plaży i zawiązanie niezwykłych przyjaźni. Aloha!

Kanada (2009)

Stypendium w Kanadzie i pół roku mieszkania w mroźnym i urzekającym Montrealu. To magiczne i artystyczne miasto nakreśliło wiele pozytywnych kierunków w moim życiu • Tutaj zaczęłam intensywną przygodę z ashtanga jogą, w którą wtajemniczał mnie Mark Darby

Indie, Goa (2011)

Prowadzenie zajęć jogi w Yub Yum Resort na Goa • Ten 6-miesięczny wyjazd zamienił się w pięć kolejnych lat w Azji!

Chiny, Szanghaj (2012-2013)

Nauczanie w największej i najstarszej szkole jogi w Szanghaju: Karma Life Yoga • Intensywna nauka pod okiem Roba Lucasa w Red Door Yoga • To tutaj spełniło się moje cicho wypowiedziane marzenie: „żeby całe moje życie było wypełnione jogą”

Australia (2016)

Pierwsze, wyjątkowe zajęcia jogi z użyciem olejków eterycznych • Niesamowite doznanie głębokiego relaksu, jakiego nie doświadczyłam przez ponad 10 lat obcowania z jogą • Decyzja o wprowadzeniu olejków na moich zajęciach na Bali – lawina pozytywnych, pełnych szczerych uśmiechów reakcji!

CELEBROWANIE NATURY I UKŁON W STRONĘ MATKI ZIEMI Potencjał aromaterapii w wymiarze BIO

Bio-aromaterapia to współczesne, nowe spojrzenie na tradycyjną aromaterapię. Sposób na maksymalizację działania olejków eterycznych w codzienności, która Ci towarzyszy. Część stylu życia, która w duchu EKO wspiera funkcjonowanie naszej planety i pomaga zjednoczyć się z naturą. Misja Kasi R.A.W. to wpuszczenie pozytywnych wibracji do każdego Twojego dnia, do każdej codziennej sytuacji, do Twoich myśli i uczuć.

Ty też możesz bujać się w tym hamaku na gorącym wybrzeżu rajskiej wyspy – nawet kiedy stoisz w korku w zatłoczonym centrum miasta. Możesz poczuć przyjemne promienie słońca muskające Twoje ramiona, nawet jeśli od trzech dni za oknem pada deszcz. Możesz czuć się doskonale w swoim ciele, wypełnić swój umysł piękną, pozytywną energią w każdej sekundzie Twojego życia. Możesz sprawić, że Twoja codzienność rozpromieni się i wzbogaci o nowe, fascynujące zapachy, emocje i wrażenia. Możesz relaksować się jeszcze mocniej albo wreszcie poczuć maksymalną siłę i chęć do działania. Po to jest bio-aromaterapia. Po to jest Kasia R.A.W.

Otwórz się na energię aromaterapii – to niewyczerpane źródło pozytywnych wibracji KAŻDEGO DNIA MOŻESZ CZERPAĆ Z NIEGO TO, CO NAJCENNIEJSZE
Dlaczego Kasia R.A.W.?
Serce marki to jej wartości
R
A
w
 
 
real

Olejki eteryczne, jak i wszystkie autorskie mieszanki, są w 100% naturalne – nie znajdziesz tu żadnych syntetyków. Czyste esencje najcenniejszych roślin i wysokiej jakości surowce botaniczne z najlepszych destylarni całego świata – oto czym wypełniam każdą buteleczkę naturalnych perfum i kompozycji zapachowych, które trafiają w Twoje ręce (i wprost do Twojego serca! ♥)

authentic

Prawda i autentyczne spojrzenie w głąb natury i drugiego człowieka – to absolutne fundamenty marki. Oprócz tego, że wszystkie wykorzystywane olejki posiadają certyfikat IFRA (The International Fragrance Association), to przede wszystkim są sprawdzone na własnej skórze przeze mnie - twórczynię marki Kasia R.A.W. Dostajesz tylko to co najszlachetniejsze, w co sama wierzę, co czuję, i czym chcę rozświetlić Twoją aurę.

whole

Tylko postrzegając świat jako zintegrowaną całość, możemy żyć w zgodzie z jego naturalnym rytmem. Filozofia marki opiera się na wykorzystaniu pełni potencjału natury i życiu w zgodzie z nią – zawsze i wszędzie pamiętając, że jesteśmy integralną cząstką planety. Holistyczna dbałość o ciało, psychikę i sferę emocjonalną, a do tego podążanie za naturą w najczystszej jej postaci – oto klucz do wewnętrznej równowagi.

Dobro przyciąga dobro!

Mam przeczucie, że filozofia marki Kasia R.A.W. jest bliska także Twojemu spojrzeniu na świat.
Przygotuj się zatem na fantastyczną wymianę energii

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl