do kasy suma: 0,00 zł
Na hormony

Powróć do homeostazy. Zadaj o równowagę i właściwą pracę organizmu z terapeutycznymi olejkami eterycznymi. 

Poznaj olejki KASIA R.A.W., które wprowadzą zdrowy balans w Twoim życiu, co ma ogromny wpływ na Twoją psychofizyczną kondycję! Olejki naturalne do aromaterapii zachwycą Cię swoim pięknym zapachem i pomogą Ci zadbać o Twoją równowagę hormonalną, zdrowie i dobre samopoczucie.

BERGAMOTA BERGAMOTA
Producent: KASIA RAW
69,00 zł 79,90 zł
szt.
 • promocja
HARMONIA HARMONIA
89,90 zł
szt.
KADZIDŁO / frankincense KADZIDŁO / frankincense
89,00 zł 109,90 zł
szt.
 • promocja
LAWENDA LAWENDA
Producent: KASIA RAW
69,00 zł 89,90 zł
szt.
 • promocja
NATURALNE PERFUMY - RÓWNOWAGA HORMONALNA NATURALNE PERFUMY - RÓWNOWAGA HORMONALNA
99,00 zł 115,90 zł
szt.
 • promocja
SZAŁWIA SZAŁWIA
Producent: KASIA RAW
77,90 zł
szt.
TRAWA CYTRYNOWA TRAWA CYTRYNOWA
Producent: KASIA RAW
69,00 zł 79,90 zł
szt.
 • promocja
YLANG YLANG YLANG YLANG
109,00 zł 119,90 zł
szt.
 • promocja
Na hormony

Czy wiesz co to są olejki eteryczne na hormony? Szukasz naturalnego rozwiązania w walce z zaburzeniami hormonalnymi? Nie wiesz czym jest aromaterapia?

Jest wiele czynników zaburzających prawidłową pracę organizmu. Codzienny stres, brak czasu i nadmiar obowiązków wprowadzają chaos do Twojego życia, dodatkowo niewłaściwa dieta i czynniki genetyczne mogą zaburzać funkcjonowanie ośrodków hormonalnych. Odkryj połączenie przyjemnego z pożytecznym - terapeutyczne olejki eteryczne, mieszanki olejków oraz perfumy z olejków eterycznych. Aromaterapia w domu to popularna metoda relaksacji, która wspiera Twoją sprawność i zdrowie psychiczne. Cenne właściwości naturalnych olejków eterycznych, pozyskiwanych z różnych części roślin, pomogą Ci pozbyć się skutków przewlekłego napięcia, zdenerwowania, braku snu czy kryzysu emocjonalnego; skutecznie przywrócą w Twoim organizmie stan homeostazy.

Wielokierunkowe działanie organicznych olejków eterycznych wpłynie na wiele aspektów Twojego zdrowia i samopoczucia. Pozwól sobie na chwilę relaksu i zwolnij tempo; weź głęboki oddech, od razu poczujesz się lepiej! Niech każdy wdech i wydech będzie wzbogacony o odnawiające nuty zapachowe olejków eterycznych, łączących duszę i ciało w jedność.

Sklep aromaterapia KASIA R.A.W. to miejsce, w którym znajdziesz swoją nową rutynę piękna i zdrowia. Wykorzystaj bogactwo wiedzy i możliwości, wprowadź w swoje życie zmiany na lepsze. Olejki eteryczne z certyfikatem oraz Naturalne Perfumy mogą wspierać Twoją drogę do stabilizacji i zrównoważenia.

 • Pomogą przywrócić równowagę hormonalną
 • Stabilizują ośrodki produkujące i regulujące hormony
 • Relaksują i odprężają, co wpływa na dobrą kondycję całego organizmu
 • Wprowadzają atmosferę spokoju i niwelują poczucie lęku
 • Zadbają o Twój powrót do homeostazy

Czy znasz dobry sklep z olejkami eterycznymi? Potrzebujesz olejki naturalne zapachowe o czystym składzie?

Twoje zdrowie jest ważne. Zadbaj o siebie Z olejkami i autorskimi mieszankami z certyfikatem KASIA R.A.W. jakości aromaterapeutycznej. Poznaj czym jest aromaterapia i wybierz najlepsze olejki eteryczne. Skład olejków eterycznych to czyste ekstrakty botaniczne, pozyskiwane z ekologicznych, wysoko kontrolowanych upraw. Olejki zapachowe oraz olejki do produkcji perfum to najwyższej klasy aromaty, wszystko z myślą o Tobie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl