do kasy suma: 0,00 zł

100% Naturalne Olejki Eteryczne do Jogi Relaksującej

Szukasz najlepszego rozwiązania, aby pozbyć się stresu, obaw i lęku? Joga relaksacyjna połączona z aromaterapią olejkami eterycznymi KASIA R.A.W. pozwoli Twoim negatywnym emocjom opuścić centrum; kojąc zmysły wspomoże Twoją praktykę uważności. Wycisz destrukcyjne myśli, pozbądź się negatywnych emocji i nie pozwól, aby ominęło Cię piękno obecnej chwili. Olejki eteryczne terapeutyczne pomogą Ci być "tu i teraz", zatracić się w obecności. Ile razy zatraciłaś się w przeszłości lub swoich zmartwieniach i utraciłaś cenny czas? Ćwiczenie jogi i nauka asanów wymaga treningu uważności. Olejki eteryczne i aromaterapia to idealny i nieodłączny dodatek do codziennego spotkania z jogą.

GOŹDZIK GOŹDZIK
89,90 zł
szt.
HARMONIA HARMONIA
89,90 zł
szt.
KOLEKCJA LEKKI ODDECH KOLEKCJA LEKKI ODDECH
139,90 zł
szt.
LAWENDA LAWENDA
Producent: KASIA RAW
89,90 zł
szt.
NA DOBRY SEN NA DOBRY SEN
89,90 zł
szt.
PACZULI PACZULI
89,90 zł
szt.

Joga relaksująca i olejki eteryczne jakie wybrać?

Łagodzące i niwelujące napięcie właściwości olejków eterycznych wykazują potwierdzone działanie antydepresyjne, a aromaterapia stosowana jest podczas różnych terapii zdrowia psychicznego. Zadbaj o swoje dobre samopoczucie i zatroszcz się o każdy aspekt życia.

Olejki eteryczne z certyfikatem to najwyżej jakości ekstrakty, które możesz mieć zawsze przy sobie. Zanurz się w obfitości i szczęściu, poczuj radość dzięki błogim zapachom unoszącym się w Twojej przestrzeni do ćwiczenia jogi. Naturalne olejki eteryczne mogą skutecznie pomóc Ci wyciszyć umysł po całym dniu pracy, zaprowadzając pogodną atmosferę relaksu. Regularna aktywność fizyczna, odprężająca joga i kojące zapachy w tle mogą stać się Twoim nowym sposobem na dogłębny odpoczynek po całym dniu pracy lub pomóc Ci wydostać się z zamkniętego koła przygnębienia i wyczerpania psychicznego.

Poczuj się lepiej i znajdź chwilę dla siebie, zadbaj o swoją równowagę psychofizyczną z certyfikowanymi olejkami eterycznymi, które w połączeniu z relaksacyjną jogą: 

  • Odprężą, uspokoją i zrelaksują Twoje zmysły
  • Wyciszą umysł i zniwelują stres
  • Uspokoją natrętne myśli i pomogą rozwiązać wewnętrzne konflikty
  • Wprowadzą harmonię i pogodną atmosferę

Kompatybilne połączenie jogi, nauki oddechu, medytacji i refleksji nad swoim życiem oraz naturalnych olejków eterycznych pomoże Ci odnaleźć spokój i harmonię w różnych życiowych sytuacjach. Dobre na każdą okazję, najlepsze olejki eteryczne mogą stać się Twoim nowym elementem codzienności. Zadbaj o siebie i poczuj się dobrze!

Jeśli chcesz zdobyć rzetelną wiedzę na temat prawidłowej relaksacji ciała i duszy lub pragniesz nauczyć się komponować zapachy z korzyścią dla zmysłów, zapraszam Cię na kurs joga i aromaterapia z KASIA R.A.W. Chłoń wiedzę, która odmieni Twoje życie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl