do kasy suma: 0,00 zł

100% Naturalne Olejki Eteryczne do Jogi Energetyzującej

Chcesz cieszyć się jasnością umysłu, siłą i trwałą motywacją? Joga energetyzująca to rodzaj ćwiczeń, które poprzez odpowiednio dobrane asany mają za zadanie zmotywować Cię do działania, napełnić pozytywną energią, wigorem oraz siłą. Dzięki swojemu pobudzającemu działaniu, energetyzująca joga wraz z olejkami zapachowymi wzniesie Cię na wyżyny Twoich możliwości. Dobroczynny wpływ jogi na organizm to przede wszystkim poprawa kondycji fizycznej i zdrowia psychicznego. Połączenie jogi i aromaterapii z naturalnymi olejkami eterycznymi jakości aromaterapeutycznej przyniesie Ci spotęgowane korzyści dla całego organizmu. Naturalne olejki eteryczne pomagają w praktyce jogi na płaszczyźnie ciała i ducha.

CYTRYNA CYTRYNA
69,90 zł
szt.
EKSPRESJA EKSPRESJA
Producent: KASIA RAW
109,90 zł
szt.
EUKALIPTUS EUKALIPTUS
67,90 zł
szt.
KOLEKCJA LEKKI ODDECH KOLEKCJA LEKKI ODDECH
139,90 zł
szt.
MĄDROŚĆ MĄDROŚĆ
99,90 zł
szt.
MIĘTA MIĘTA
69,90 zł
szt.
PASJA PASJA
89,90 zł
szt.
SŁODKA POMARAŃCZA SŁODKA POMARAŃCZA
89,90 zł
szt.
TRAWA CYTRYNOWA TRAWA CYTRYNOWA
Producent: KASIA RAW
79,90 zł
szt.
WERBENA WERBENA
Producent: KASIA RAW
73,90 zł
szt.

Joga energetyzująca jaki olejek eteryczny?

Odprężając umysł, przywołują pozytywne i miłe wspomnienia, odsuwając tym samym wszystkie dręczące Cię natrętne myśli. Twój umysł lepiej pracuje, gdy otaczasz się czystym powietrzem, naturalnym aromatem oraz pięknym zapachem.

Joga ćwiczenia - to niesamowite wytchnienie dla Twojego ciała, które często spięte, pracuje bez wytchnienia. Joga energetyzująca to idealna alternatywa dla innych sportów oraz dobra perspektywa poprawy Twojej sylwetki. Zastanawiasz się jak działa joga a odchudzanie? Praktyka uważności pomoże Ci zadbać o dawkę codziennego ruchu oraz wyleczy Twoje kompleksy na poziomie fizycznym sprawiając. Medytacja, która jest ważną częścią jogi, pomoże Ci pokochać swoje ciało. Twoje zdrowe ciało to ogrom życiowej energii!

Otocz siebie pozytywną aurą i spraw, by joga ćwiczona w domu stała się jeszcze bardziej efektywna. Organiczne olejki eteryczne KASIA R.A.W. pomogą poczuć Ci głębię i otworzą umysł na nową życiową energię. Pozwól sobie na wybuch ekspresji zapachów podczas ćwiczeń jogi ashtanga, dzięki czemu dogłębniej odczujesz uzdrawiającą moc oddechu. Poczuj, jak w powietrzu unosi się napełniający spokojem zapach i połącz wszystkie swoje ośrodki energetyczne. Wykorzystaj najlepsze olejki eteryczne podczas codziennego spotkania z jogą, które upiększone o zmysłowe i ożywcze zapachy stanie się niezwykłym doświadczeniem przepełnionym pozytywną energią.

Pracuj z ciałem i umysłem, odnajdując w sobie pokłady energii i odsuwając wszystko, co może być powodem Twojej wewnętrznej blokady na pozytywne doświadczenia. Podkreśl charakter swoich ćwiczeń jogi i medytacji z naturalnymi olejkami eterycznymi, które dzięki swoim właściwościom pomogą Ci:

  • Pozbyć się napięcia blokującego przepływ energii przez ciało
  • Odświeżyć umysł i odblokować ośrodki energetyczne
  • Wyrazić swoje potrzeby, emocje i uczucia
  • Zharmonizować czakry, umysł i ciało, by poczuć silny przypływ motywacji

Joga energetyzująca jest jak rześki poranek, który rozbudzi Twoje zmysły. Otocz się pogodą i radosnym przebudzeniem, zaprowadź w swoim domu miłą atmosferę i zacznij działać. W codziennym pędzie życia znajdź czas dla siebie. Olejki eteryczne poprawa zdrowia i samopoczucia - Twoje nowa rutyna w zgodzie z Tobą i z naturą! Jeśli potrzebujesz wprowadzenia w świat olejków eterycznych lub szukasz sposobu na aktywne spędzenie wolnego czasu, zapraszam Cię na kurs joga i aromaterapia z KASIA R.A.W. Poszukując swojej najlepszej drogi, odkryj nowy stan umysłu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl