do kasy suma: 0,00 zł

100% Naturalne Olejki Eteryczne do Jogi

Czas by wzbogacić swoją praktykę jogi o zmysłowe terapeutyczne zapachy olejków eterycznych. 

Joga to świadomość własnego ciała i umysłu. Joga jest systemem ćwiczeń, które harmonizują ciało i umysł, poprzez zwiększanie możliwości swojego ciała oraz naukę oddechu. Zamknij oczy i weź głęboki oddech, poczuj jak rozpiera Cię od środka pozytywna energia, niczym blask wschodzącego słońca.

CYTRYNA CYTRYNA
69,90 zł
szt.
EKSPRESJA EKSPRESJA
Producent: KASIA RAW
109,90 zł
szt.
EUKALIPTUS EUKALIPTUS
67,90 zł
szt.
GOŹDZIK GOŹDZIK
89,90 zł
szt.
HARMONIA HARMONIA
89,90 zł
szt.
Joga indywidualna Joga indywidualna
199,00 zł
szt.
KOLEKCJA LEKKI ODDECH KOLEKCJA LEKKI ODDECH
139,90 zł
szt.
LAWENDA LAWENDA
Producent: KASIA RAW
89,90 zł
szt.
MĄDROŚĆ MĄDROŚĆ
99,90 zł
szt.
MIĘTA MIĘTA
69,90 zł
szt.
NA DOBRY SEN NA DOBRY SEN
89,90 zł
szt.
PACZULI PACZULI
89,90 zł
szt.
PASJA PASJA
89,90 zł
szt.
Październik z jogą Październik z jogą
779,00 zł
szt.
SŁODKA POMARAŃCZA SŁODKA POMARAŃCZA
89,90 zł
szt.
TRAWA CYTRYNOWA TRAWA CYTRYNOWA
Producent: KASIA RAW
79,90 zł
szt.
WERBENA WERBENA
Producent: KASIA RAW
73,90 zł
szt.

Joga i aromaterapia

Rozpoczynasz swoją przygodę z jogą?  Praktykujesz jogę od lat? Chcesz nauczyć się prawidłowo relaksować umysł i ciało?

Mająca swoje korzenie w starożytnych Indiach, zapisana na kartach historii praktyka jogi, zdaje się być jedną z najstarszych definicji życiowej równowagi i spełnienia. Głównym celem jogi jest połączenie ciała, umysłu i duszy, bowiem idea jogi zakłada, że człowiek stanowi jedną całość. 

Słowo "joga" w dosłownym tłumaczeniu z indyjskiego sanskrytu oznacza "łączyć się ze sobą". Jogini przyjmują, że niepodzielony i nierozrywany w wyborach pomiędzy duchem a ciałem organizm funkcjonuje najlepiej, ciesząc się pełnią zdrowia i szczęśliwym życiem w zgodzie ze sobą. Jeśli tylko spróbujesz pogodzić się ze swoją prawdziwą naturą, odsuwając od siebie wewnętrzne konflikty i spory, odkryjesz piękno swojego życia oraz otaczającego Cię świata na nowo. 

Joga ćwiczenia - jest to idealny sposób na poprawę Twojego samopoczucia i zdrowia zarówno psychicznego jak i fizycznego

Jak działa joga na duszę? Wywodząca się z Indii, wschodnia nauka uważności zaprowadzi Cię w świat błogiej ciszy umysłu i pozytywnych wibracji Twojej duszy. Joga krok po kroku - ćwiczenia fizyczne oraz skupienie na danej chwili dogłębnie odprężą Twój umysł, zniwelują poczucie lęku, cofną następstwa dewastacji całego organizmu spowodowane stresem i napięciem. Nauka oddechu pomoże Ci w zapanowaniu nad własnymi emocjami, ugasi wewnętrzne konflikty, poprawi koncentrację oraz maksymalnie Cię zrelaksuje. Odkryj cudowne działanie harmonizujące duszę z jogą i olejkami eterycznymi KASIA R.A.W.

Jak działa joga na ciało? Twoje Ciało jest częścią Ciebie; jedną z ważniejszych struktur, która umożliwia Ci funkcjonowanie i życie. Dbanie o ciało to część całego procesu wewnętrznego rozwoju, gdyż zdrowie i kondycja fizyczna wpływają na Twoje samopoczucie psychiczne. Odprężenie i regeneracja jest niezmierne ważne, a słuchanie i nie zaniedbywanie swoich potrzeb pozwoli Ci żyć w pełnej harmonii. Joga pozwala na rozwój ruchowy, wzmacnia siłę oraz napięcie mięśni, jest formą ruchu rozwijającą poprawną postawę, zwiększająca elastyczność i ogólną wytrzymałość organizmu. Zadbaj o siebie i wesprzyj swoją formę z jogą i naturalnymi olejkami terapeutycznymi KASIA R.A.W.

Szukasz najlepszego sposobu aby ćwiczenie jogi stało się głębokim doznaniem, a asany w jodze dla początkujących przychodziły Ci z łatwością?

Dla efektywniejszej praktyki uważności wzbogać swoje codzienne spotkanie z jogą o wyciszające i dodające energii naturalne olejki eteryczne. Uwolnij całą negatywną energię i skup się w beztroskim stanie świadomości poprzez medytację i odprężenie z certyfikowanymi olejkami eterycznymi KASIA R.A.W. Najlepsze olejki eteryczne, wspierające Twoje spotkanie z jogą, pomogą Ci lepiej odczytać swoje emocje, uczucia i potrzeby. Odnajdź swoją drogę zrozumienia, poznaj czym jest joga i medytacja. Zobacz prawdziwe efekty, jakie dają olejki zapachowe zastosowane podczas porannej jogi lub wieczornym treningu świadomości.

Joga akcesoria - olejki eteryczne KASIA R.A.W. to niezastąpione dopełnienie Twoich spotkań z własnym wnętrzem podczas praktyki jogi.

Olejki eteryczne terapeutyczne to najwyższej klasy ekstrakty botaniczne, które zaprowadzą miłą atmosferę w twojej przestrzeni do ćwiczeń jogi, wdrażając Cię w głęboki, ekstatyczny stan wyciszenia i ukojenia. Naturalne olejki eteryczne mogą stanowić niebanalne urozmaicenie zajęć w studio jogi i pomóc w koncentracji podczas nauki asan.

Twoja joga to energia i relaks. Naturalne olejki eteryczne to ekstrakty pozyskiwane z różnych części roślin: liści, łodyg, kwiatów, kory lub nasion, a także innych części roślin jak np.: skórka owoców cytrusowych. Ich skuteczne, wielowymiarowe działanie zostało docenione w wielu dziedzinach życia. Olejki eteryczne poprawa zdrowia i samopoczucia - teraz również i Ty możesz przekonać się o dobroczynnych właściwościach olejków eterycznych i aromaterapii podczas Twojej praktyki jogi. Zapachy do jogi utworzą niepowtarzalny klimat, który wprowadzi Cię w stan ukojenia i odprężenia. Poznaj rodzaje jogi i wykorzystaj olejki eteryczne terapeutyczne, aby zaprowadzić niezwykłą atmosferę w swojej przestrzeni ćwiczeń i medytacji.

Naturalne olejki eteryczne będą towarzyszyły Ci podczas jogi energetyzującej - pełnej pozytywnych wibracji, unoszącej na wyżyny, obfitującej w wzrastające nowe możliwości. Energetyzująca joga, wraz z lekkimi, orzeźwiającymi zapachami certyfikowanych olejków rozpromieni Cię od środka, budując żywy potencjał Twoich zasobów. Nadaj swojemu życiu blasku i poznaj bliżej rodzaj jogi, którego praktykowanie zainspiruje Cię do nowych inicjatyw. Poczuj magię zapachów, które podkręcą atmosferę i wprawią Cię w dobry nastrój! Odpręż się podczas jogi relaksującej, gdy potrzebujesz wyciszenia zmysłów, kojącego poranka lub zmysłowego popołudnia. Wybierz relaks i spokojne, nostalgiczne nuty zapachowe terapeutycznych olejków eterycznych. Poznaj relaksacyjną jogę i wejdź w stan spokoju i czuwania podczas medytacji i ćwiczeń. Zapanuj nad swoimi emocjami, odnajdując harmonię i powracając do homeostazy. Joga relaksująca i olejki eteryczne odprężające to połączenie przynoszące wyjątkowe ukojenie dla umysłu i ciała.

Skorzystaj podwójnie i zapisz się na jogę z KASIA R.A.W.! Uwolnij siebie, otwórz się na nowe doznania i zobacz czym jest joga oraz jakie daje efekty. Zaufaj ekspertom w dziedzinie jogi i aromaterapii. Kurs joga i olejki eteryczne to profesjonalne zajęcia, wprowadzające Cię w niezwykły świat wschodniej praktyki świadomości, wzbogacony o rozbudowaną wiedzę na temat olejków eterycznych i aromaterapii.

Twoje uczestnictwo na zajęciach jogi i kursach aromaterapii naturalnymi olejkami eterycznymi pomoże Ci nauczyć się prawidłowo relaksować i dbać o Twoje ciało, wzmocni Twoje zdrowe nawyki oraz zainspiruje Cię do tworzenia kreatywnych pomysłów.

Daj zaprosić się na aromatyczny kurs jogi, a w Twoim życiu zapanuje pełnia obfitości. Wejdź w świat relaksującej jogi z olejkami eterycznymi z certyfikatem KASIA R.A.W. i ciesz się swoim wewnętrznym rozwojem w przestrzeni bezpieczeństwa i komfortu. To wszystko, specjalnie dla Ciebie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl