Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

TAJNIKI AROMATERAPII

Najbardziej wszechstronne i profesjonalne kursy o olejkach eterycznych, które odmienią Twoje życie!

Cudownie, że tu jesteś. Otrzymasz ode mnie profesjonalne wskazówki, ponadprzeciętną wiedzę i indywidualnie skomponowane narzędzia, by:

odkryj kursy:

Zapachy i kompozycje tworzone z pasją od ponad 13 lat


Harmonia dla zmysłów – esencja natury w każdej kropli

Jestem Kasia – jestem joginką, podróżniczką, pisarką, bizneswoman. Jestem pasjonatką świata, natury i ludzi.

Otulam zapachami, które wzniecają wewnętrzne piękno, budzą zachwyt, otwierają duszę. Kiedy trzeba – pomagają uporać się z lękami, uspokajają, a kiedy chcesz – dodają energii, wprawiają w znakomity nastrój, pobudzają, rozweselają, rozluźniają, intrygują, fascynują i otaczają terapeutyczną aurą harmonii, balansu, ukojenia i równowagi.

Mają potężną moc i ja krok po kroku pokażę Ci, jak ją wykorzystać.

Naturalne olejki eteryczne i autorskie mieszanki skomponowane specjalnie dla Ciebie mogą towarzyszyć Ci w każdym momencie Twojego życia – ubarwiając je w sposób, jakiego być może zupełnie sobie jeszcze nie wyobrażasz.

Jestem Twoją przewodniczką po niezwykłym, esencjonalnym świecie aromaterapii.

Zapraszam Cię do fascynującej krainy błogiego spokoju, harmonii i odprężenia. Odnajdziesz tu wiedzę, aromaty i wrażenia, które całkowicie odmienią Twoje spojrzenie na siebie, otaczający Cię świat, poprawią stan Twojego zdrowia i samopoczucia, rozpromienią Twoje wewnętrzne „ja”.

AROMATYCZNE WSPARCIE TOP-BIZNESÓW


Po niepowtarzalne kompozycje zapachowe tworzone z olejków eterycznych o jakości terapeutycznej sięgają duże marki i przedsiębiorstwa z najróżniejszych branż      

Zaufali mi m.in.:

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na produkty!

Sprawdź, ile masz już punktów i jakie produkty możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie lub dołącz do programu lojalnościowego. Każde wydane 4 zł w sklepie kasiaraw.pl to 1 punkt na Twoim koncie!