Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

Kursy dla firm

KURSY DLA FIRM Z TWORZENIA NATURALNYCH PERFUM


CZAS TRWANIA: 2 godziny
LOKALIZACJA: do uzgodnienia
KOSZT: do uzgodnienia

Skomponowanie własnych, niepowtarzalnych perfum to NIEZAPOMNIANE PRZEŻYCIE!

Podczas tych warsztatów otrzymasz potężną dawkę praktycznej wiedzy, wskazówek i porad dotyczących tworzenia perfum z esencjonalnych olejków eterycznych.

Wybierasz nuty zapachowe, wąchasz, dobierasz, mieszasz, łączysz w całość – na tym szkoleniu jesteś artystą, który w kreatywnym szale tworzy swoje aromatyczne dzieło ♥

Profesjonalne kursy dla firm realizowane są zarówno indywidualnie, w kameralnych grupach i parach, jak i w większym gronie – podczas integracji pracowników, dla większych grup znajomych lub uświetniając np. wieczory panieńskie.

Z kursu wychodzisz z własnoręcznie stworzonym, unikalnym zapachem zamkniętym w stylowej buteleczce z rollerem.

Kursy dla firm podzielone są na dwie części:

kursy dla firm

*Perfumy na bazie olejków eterycznych. ekstraktów z roślin oraz olejów roślinnych są w 100% naturalne, wegańskie i bezpieczne dla skóry oraz środowiska

Czysta, aromatyczna przyjemność i niezapomniane doświadczenie!

 

PROFESJONALNE KURSY DLA FIRM Z AROMATERAPII

CZAS TRWANIA: 2 godziny
LOKALIZACJA: do uzgodnienia
KOSZT: do uzgodnienia

Jaką siłę ma zapach? 

Jakie zapach wpływa na nasze emocje?

Czym są najcenniejsze esencje natury?

Jak działają olejki eteryczne?

Wyjątkowe kursy dla firm z aromaterapii odpowiada na wszystkie pytania i dostarcza obszernej wiedzy na temat olejków eterycznych

Olejki eteryczne są najczystszą esencją botaniczną otrzymywaną z ziół, kwiatów i innych części roślin. Ten wyjątkowy kurs to intensywna nauka bezpiecznego i efektywnego korzystania z ich właściwości i z terapeutycznej mocy aromaterapii. W zależności od Twoich preferencji – może zostać połączony z zajęciami jogi, medytacją, relaksacją, czy wraz z nauką uważności – mindfulness.

KURSY DLA FIRM Z AROMATERAPII

W ramach tej oferty z przyjemnością i ogromną pasją poprowadzę szkolenie, podczas którego uczestnicy odkryją fascynujące tajniki aromaterapii. Na kursie dzielę się obszerną wiedzą, którą od ponad 13 lat zgłębiam podróżując po Australii, Azji, przebywając m.in. w Chinach, czy na Bali. Przedstawię niezwykłe znaczenie zapachów i pokażę ich olbrzymią rolę w praktyce jogi, relaksacji, czy medytacji.

To kurs przeznaczony dla grup, które pragną zdobyć praktyczne umiejętności oraz rzetelną, głęboką, a czasami nieoczywistą wiedzę na temat zastosowania olejków eterycznych w praktyce z ciałem. Kieruję go do wszystkich, którzy chcą zdobyć maksimum interesującej i przydatnej wiedzy na temat olejków eterycznych – na każdym etapie przygody z aromaterapią – nawet jeśli dopiero zaczynasz!

Na kursie wskazuję właściwe drogi wykorzystywania aromaterapii i jej potężnej siły, która – odpowiednio użyta – może poprawiać nastrój, stan zdrowia, formę psychofizyczną, wspomagać relaksację ciała i umysłu.

W ramach tego szkolenia nauczę Cię:

Stworzenie nowego zapachu dla firmy / wydarzenia

Jak pachnie biznes? Dokładnie tak, jak sobie wymarzysz!

Korzystając z tej oferty otrzymasz unikalny zapach, skrojony perfekcyjnie pod charakter Twojej działalności, firmy, czy wydarzenia specjalnego, które chcesz ubarwić wyjątkowym aromatem.

Na pewno doskonale wiesz, że zapachy silnie wpływają na odbiór przestrzeni i zdarzeń, w jakich aktualnie się znajdujemy. Zapadają w podświadomą pamięć, przywołują konkretne odczucia, modulują nastrój, tworzą atmosferę.

To oferta skierowana do świadomych przedsiębiorców, którzy chcą maksymalnie i wielowymiarowo potęgować siłę swoich biznesów. Do pracodawców, którzy wiedzą, że pracownik staje się najbardziej wydajny, gdy w jego życiu dzieją się dobre rzeczy! Do twórców, którzy chcą zaznaczyć swój charakter podczas wyjątkowych biznesowych eventów i podkreślić swoje „ja” niepowtarzalnymi wrażeniami zmysłowymi.

W ramach tej oferty powstał m.in. niesamowity projekt „Vivaldi jakiego nie znacie! Poczuj – usłysz – poczuj muzykę”, w którym stworzone przeze mnie symfonie zapachów z naturalnych nut olejków eterycznych wypełniały Polskie Filharmonie podczas koncertów „Cztery Pory Roku” Antonio Vivaldiego.

Chcesz skojarzyć Twoją firmę, markę, sklep lub wydarzenie z konkretnym, niepowtarzalnym zapachem wykreowanym tylko dla Ciebie?

Wpłynąć na odbiór Twojej przestrzeni dokładnie w taki sposób, jaki zapragniesz?

Stworzę dla Ciebie niepowtarzalny zapach, wpływający na samopoczucie Twoich klientów, pracowników i odbiorców oraz budujący w nich ścieżkę programującą skojarzenie zapachu z Twoją działalnością. Zapachy powstają wyłącznie z naturalnych, aromaterapeutycznych surowców, które biologicznie modulują ludzki nastrój.

Zapachy tworzone są osobiście przez Kasię Stryczniewicz – eksperta wiodącego w dziedzinie olejków eterycznych i aromaterapii. Autorkę książki “Podstawy Aromaterapii w Pracy z Ciałem i Emocjami”, instruktorkę jogi z 13-letnim doświadczeniem w prowadzeniu zajęć w rejonach całego świata (Europa, Chiny, Indie, Bali).