Zbieraj punkty w programie lojalnościowym i wymieniaj je na bezpłatne produkty! Darmowa dostawa dla klubowiczów od 349 zł! 

Kursy indywidualne

certyfikowany
KURS INDYWIDUALNY aromaterapiI

Czas trwania: 2,5 godziny
 On-line: Skype / Zoom
Koszt: 799 zł

Odkryj fascynujące tajniki aromaterapii w pigułce.
Zapisz się na kurs indywidualny o aromaterapii i odkryj wiedzę o olejkach eterycznych oraz naucz się wypełniać nimi swoją codzienność

Kurs indywidualny jest w 100% dopasowany do Twoich potrzeb i oczekiwań. Wspólnie ustalamy interesujące Cię obszary wiedzy, dogodną godzinę i datę spotkania – wystarczy, że przed szkoleniem odbędziemy krótką rozmowę telefoniczną.

Kurs Video możesz zapisać – dzięki czemu w każdej chwili możesz wrócić do naszego spotkania, odświeżyć i utrwalić swoją wiedzę.

Pokażę Ci, jak odpowiednie podejście do terapeutycznych olejków eterycznych może wznieść Twoją codzienność i zdolność postrzegania siebie oraz świata na zupełnie inny poziom.

 

KOMPLETNA I PRAKTYCZNA WIEDZA– zapisz się na kurs indywidualny, a otrzymasz ode mnie olbrzymią dawkę przydatnych, niezwykle interesujących informacji i wskazówek dopasowanych do Twoich indywidualnych potrzeb.

Ten certyfikowany kurs indywidualny jest dla Ciebie, jeśli chcesz:

CERTYFIKOWANY KURS INDYWIDUALNY AROMATREAPII

Z przyjemnością i ogromną pasją poprowadzę szkolenie, podczas którego odkryjesz najciekawsze tajniki aromaterapii. Na kursie podzielę się z Tobą obszerną wiedzą, którą od ponad 13 lat zgłębiam podróżując po Australii, Azji, przebywając m.in. w Chinach, czy na Bali. Przedstawię Ci niezwykłe znaczenie zapachów i pokażę ich olbrzymią rolę w praktyce jogi, relaksacji, czy medytacji. 

Olejki eteryczne – najczystsza, drogocenna esencja botaniczna otrzymywana z ziół, kwiatów i innych części roślin. Naturalne modulatory nastroju, których kompozycje tworzą niepowtarzalne zapachy wpływające na nasz stan psychofizyczny. Nauczę Cię, jak się nimi posługiwać, jak wykorzystać je w codziennym życiu i jak bezpiecznie używać ich do osiągnięcia stanu maksymalnej relaksacji, skupienia, harmonii, czy wzrostu energetycznego.

 

Zobacz opinie o moich kursach i warsztatach

Dziękuję, ja się oswajałam z tymi zapachami długo ale teraz je już czuję mocno i wiem że są idealne. Kompozycje są cudowne.... Ta cięższa nazywam ja "transformacja" jest obłędna jest mega głęboka, wyrazista, nie oczywista a jednoczesnie ciepła i otulajaca dzięki temu goździków aaaach!
Katarzyna Chałupczak
Olejek eteryczny, mam go cały czas w torebce i rozpieszczam tym zapachem wszystkich moich znajomych. Tak jak perfumem, który robi furorę wśród moich koleżanek , ale nawet mężczyźni zachwycają się i starają się domyśleć jakie tam są ukryte zapachy .
Iza
Kasia jest prawdziwie wyjątkowa! Autentyczna, w 130% pozytywna, funkcjonująca na jakiejś kosmicznej częstotliwości. W to, co robi wkłada nie tylko całe serce, ale całą siebie. Joga z nią i jej olejkami to nie tylko ćwiczenia, to terapia aurą dla ciała i duszy. Uwielbiam!!!
Alicja Ortecka
Poznanie Kasi i jej magicznego świata zapachów jest dla mnie ogromną i niekończącą się przyjemnością- Kasiu dziękuję 🙂 Olejki towarzyszą mi w codziennym życiu, zawsze mam jakiś przy sobie i skórze też. Bardzo je cenię w swoim gabinecie masażu, gdzie szeroki wachlarz zapachów i działań, pozwala mi w unikalny sposób kreować wyjątkowe zabiegi, indywidualnie dobrane do potrzeb klienta. Olejki bronią się same:) i wciąż rośnie grono szczęśliwych, zrelaksowanych i pachnących ludzi!! Kasiu jesteś Wielka, twórz dalej i dziel się z nami !!!
Małgorzata Puchalska
Absolutnie fantastyczny kurs, pełen merytorycznej wiedzy. Przeprowadzony z uroczą Kasią to czysta przyjemność. 🙂
Urszula
Świetny kurs, bardzo wartościowy. Kasia ma ogromne doświadczenie i wiedzę, a przy tym uroczą osobowość. Polecam 🙂
Dorota Mrówka
Kasiu, dziękuję z całego serca za wspaniałe szkolenie dostosowane do moich potrzeb! Twoja energia i wiedza już zaczęły we mnie pracować i jestem pewna, że będą płynąć dalej w najlepszy możliwy sposób. Dla mnie i dla świata.
Atelier Fragrant (Karolina Góralska)
Polecam, pięknie i wartościowo spędzony czas. Forma szkolenia jako luźna rozmowa dopasowana do potrzeb i zakresu kursantki jest idealnym i nowoczesnym rozwiązaniem na szkolenie. Bardzo dziękuję i do kolejnego razu 🙂
Renata

jestem tu po to by odpowiedzieć na każde twoje pytanie

Zbieraj punkty za zakupy i wymieniaj je na produkty!

Sprawdź, ile masz już punktów i jakie produkty możesz otrzymać zupełnie bezpłatnie lub dołącz do programu lojalnościowego. Każde wydane 4 zł w sklepie kasiaraw.pl to 1 punkt na Twoim koncie!